Крик душі – “Явлєніє Козловського”

Гру.5.2018. / Коментарів: 3

kozlovskiy-nau

Добрый день, уважаемая редакция.

Хороших новостей НЕТ. Дно пробито. Наступила очередная вАлна кадровых назначений. Увы, опять не в пользу НАУ.

Не успело остыть место первого, а как мы знаем, свято место…. пришла замена. и угадайте от куда – ИКИТ! интересно под кого эта ротация, кто возглавит титулованный, многочисленный  институт? Можете ответить коллективу!!!?

Как утверждает кандидатка на эту должность: “Я знаю, как повысить КАЧЕСТВО образования, индивидуальные рейтинги, вывести университет в топ рейтингов мира, как делать электронный документооборот и полностью сделать цифровой университет”. 
Неужели мы допустим такое бесчинство? Или это очередная расплата с секретарем ВЫБОРЧКОМА!!!

С уважением, С.

Про «дно» автор листа цілком правильно підмітив. НАУ давно курсує напомацки дном і вийти на поверхню навряд чи вдасться при керівництві, яке, власне, і втопило колектив.

Якісний склад ректорату жахливий. Ну візьмімо, приміром, Гудманяна. Воно ж як пірожене, за влучним висловом Віктора Бронюка з групи «ТІК», «зовні як мужик, а всередині» незрозуміло хто. Такий він і як проректор. Ніби кабінет проректорський займає, але розуму разом з кабінетом Ісаєнко наказом не закріпляє. Нє мєсто, так сказать, красіт чєловєка…

img_8221-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70012615

Ну якби ж то стосувалося тільки його особисто, то й нехай, але тіпає від його тупості увесь колектив. До сьогодні питання з навантаженням не врегульоване.

Чи, от Розалінда. Ну мала б совість сідати у крісло проректора. Диплома легального немає – а туди ж. де ви бачили проректора, який у своєму ж виші вчиться на магістра на держбюджеті? У нас такіх єсть! Розу можна забрати з Окружної, але Окружну з Рози – нікада!

photo_2018-11-21_18-45-45

Був перший проректор Довбань, але тільки обікрав. Коли тягнеться за людиною кримінал за злодійство, то на жодні посади в порядних колективах її не приймають. Але то у випадку, коли керівник не злодій. А коли керівник такий самий злодій, то довбані в почьоті. Тільки не питайте, чому його в держадміністрацію взяли. Самі знаєте про сучасні соціальні ліфти.

Довбань НАУ КМДА

Ганебна Вовк. Кваліфікацію цієї вічно сміющоюсі неунивающої баришні, яка відповідає за роботу зі студентами, можна оцінити крізь призму скандалу зі студентами, спровоковану керівником по роботі зі студентами. По-дєбільному якось вийшло. Нормальна людина б від сорому крізь землю провалилася, але для Ісаєнка і це норма.

photo_2018-12-05_21-06-32

Тріо

Окраса «дна» – Саша-турЫст. Він же Олександр Іванович Запорожець (НАУ). Нічого не робить, але числиться проректором. Колектив повинен знати, що з листом на підтримку Ісаєнка бігав саме він. Підписав сам, переконав підписати В.Чепіженка, О.Юдіна, А.Гудманяна, Н.Муранову. ну а потім киданув свого друга В.Чепіженка і сів у його крісло. А ходив такий весь інтелігентний і застєнчівий. Тепер сидить в кабінеті і ужасно горює по поводу здєланного. І ота глубокая горєчь по поводу содєянного і є його робота. Таке от чудо привело в університет чудо-юдо Вову Ісаєнка.

Про Харченка говорити не будемо. Був колись і він чоловік нормальний, але не захотів бути столбовою дворянкою, а одразу царицею безпілотною. Тепер чекає свого судного дня в прямому смислі цього слова. От-от його замінити відставний чиновник Ковтунець.

Харченко взятка

Тепер про Козловського. Не Віталіка, а Валєрку. Козловський Валерій Валерійович (НАУ) тільки видавався завжди простачком. «Вот и настало твое время, Валера».

Його головна позитивна риса – уміння дружити з тими, хто «на коні». Гарцював Кулик – бігав до Кулика, Юдін – до Юдіна, Ісаєнко – гайда до Вови! Молодець!

show_image

Аж тут Валєрі підфартило по-крупному. Його колега по Військовому училищу ВПС, колишній лаборант Борис Козир, став народним депутатом від БПП. Валєра до нього – Боря, тут єсть тєма! Боря, успішний бізнесмен і держслужбовець, соратник біглого Януковича, просік ето дєло і наполіг на призначенні Валєри Козловського, ко всєобщєму ізумлєнію, першим проректором НАУ.

Деталі про Козира Бориса

Сам того не усвідомлюючи, новопризначений, поламав усю схему Андрієвського і Довбаня, і завів до університету ще одного політика-бізнесмена, який також має серйозний інтерес до залишків території і майна університету. І якщо не зупинити цих «внуків лєйтєнанта Шмідта», то скоро можна буде заблукати між «козирними і андрієвськими висотками».

Канєшно, «Діма кінув Борі пред’яву», на що Борис відповів дуже жорстко, практично «по пацанячі»: «Діма, НАУ нє только твой бізнес!»

Поки незрозуміло чим буде займатися у якості першого проректора В.Козловський, але ще більше «погруженіє в дно» можна впевнено прогнозувати.

А університету, з таким колективним «дніщем» можна тільки поспівчувати.

snimok

 


Коментарів 3 Додати коментар

 • Підари, кончені!!!
  Розсріляти тварюк, Розу – сволоту кончену, Долбеня – покидька, Сухоноса – підара, Гуру – дибіла, Ісаєнка – глиста-пройдисвіта!!!
  Розстріляти без суда і слідства!!!
  А перед тим, прикувати до батарєї, відпиздити і настяти в рот….

 • Гівно до гіівна – куча не мала! Скрізь воно воняє та народ лякає. Що не керьовник то новий гнійник…

 • Маю нещастя знати В.В.Козловського.
  На першому місці у нього чарка спиртного.
  Звичайний пияцюга чи просто барига.
  Який з нього науковець, а тим більше проректор???
  Шкода, що такий Вуз як НАУ має таких чиновників.

Залишити коментар