Кримінал і експертиза

Лют.4.2019. / Коментарів: 7

 

Інформуємо читачів про подальшу долю експертизи і кримінального провадження щодо фальсифікації підписів на протоколах про результати виборів ректора. Зокрема на протоколі з дільниці у Кривому Розі, де за фактом фальсифікації підписів і результатів порушено два кримінальних провадження. Один у поліції Кривого Рогу, інший – у Солом’янському райуправлінні Нацполіції міста Києва.

Нагадаємо, що в серпні 2018 року було відкрито кримінальне провадження по факту підробки підписів. Рішенням суду було зобов’язано провести експертизу. Слідчий Омельченко відібрав зразки підписів у А.Андрусевича і передав згідно з рішенням суду для її проведення.

Ухвала

Які ризики можуть чатувати на шляху до остаточного встановлення істини?

Як кажуть посвячені, «проходімка Роза», в кабінеті якої відбувалася зустріч А.Андрусевича зі слідчим, могла підмінити зразки підписів. Могла. Могли ці зразки короткого і довгого підписів перекочувати на протоколи з фальшивими цифрами? Могли. Ці «люди» ні перед чим не зупиняться щоб тільки продовжити грабунок НАУ. Чи спробують підкупити експерта та слідчого? Питання риторичне. У нашій країні, на жаль, все може бути.

Але провернути такі оборудки шахрайській адміністрації університету стає все важче. Надто широкий резонанс отримали фальсифікації виборів ректора НАУ. Надто багато документів віднедавна у вільному доступі.

Результати виборчої дільниці №16 Криворізький коледж НАУ (фальсифікації)

Нікуди не дінуться підписи 150 викладачів та співробітників коледжу під листом до міністра з проханням захистити їх від агресії «легітимного» Ісаєнка.

Експертиза вимагає отримання не одного підпису, а доброго десятка, та ще й завіреного нотаріусом.

Про те, що не все так добре у шайці Ісаєнка, свідчить той факт, що «ректор» НАУ терміново оголосив конкурс на заміщення посади директора Криворізького коледжу НАУ. Це прозорий натяк А.Андрусевичу, що якщо він не забере заяву з поліції, то позбудеться роботи так само, як і багато десятків наших колег, які через несприйняття ісаєнкового нікчемного і незаконного керівництва університетом, опинилися на вулиці.

konkurs-na-zamishhennya

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Криворізького коледжу НАУ

Ще одним аргументом за те, що земля тікає з-під ніг фальсифікаторів, є часті дзвінки слідчому від народного депутата Д.Андрієвського з пропозиціями зустрічі.

Слідчий Олег Омельченко був заскочений такою увагою високопосадовця і не міг пояснити чим вона викликана. Після того, як його поінформували про 36 гектарів університетської землі, Олег Олександрович «прозрів». Після цього бажання дійти до істини заволоділо ним ще більше.

Тішить те, що Андрієвський тепер намагається впливати на слідство не через керівництво Нацполіції району, і не через «кращого друга» усіх пожежників Зоряна Шкіряка Катмандунського, як це було раніше. З ним, очевидно, їх політичні стежки розійшлися, що не може не радувати.

Як би там не було, але доля результатів виборів ректора багатостраждального колективу НАУ перебуває в руках офіцера поліції О.Омельченка і нашого колеги А.Андрусевича.

Будемо сподіватися, що керуватимуться вони винятково державними інтересами. Якщо ж так не трапиться, то є ще як мінімум два законних способи позбутися іга «видатних дослідників великої рогатої худоби» над благородними авіаторами.

Боротьба триває.

Все буде добре)

 


Коментарів 7 Додати коментар

 • А підписи інших членів комісії?
  Вони хоч справжні?

  • теж під питанням

  • Дело в том, что на фотке Андрусевича они очевидно подписано неправильно. Так что-либо недоказуемо. Андрусевич мог умышленно ставить на свою подпись.

 • Тяжко сховати шило у мішку, бо як не крути, а воно таки лізе та лізе і кожен раз боляче дошкуляє тим, хто його ретельно ховає.

  Отак і правда, бо як її не ховай під купою сміття брехунів та пройдисвітів, вона завжди найде шлях вийти на поверхню та стати надбанням тих, хто відстоює свою честь та справедливість.

  Вже натерпілися від посіпак зла та брехні, вже довго терпіли та надіялися, що вони отямляться та перестануть робити зло, що руйнує не тільки здобутки людства, але і людські душі. Все марно…

  І зараз, перед кожною людиною, постає питання: ” Ти на стороні добра, правди та справедливості чи продовжуєш все більше і більше занурюватись у болото зла та брехні?”

  Вибір за вами, але знайте, що правда завжди перемогає, бо на її стороні стоїть Господь.

 • А в чому тоді питання?
  Якщо Андрусевич дав слідчому свої підписи, то яка може бути махінація?

  • Еще раз. Есть два документа. Ну как документа. Один документ и одно фото.
   На фото, которое показывает Андрусевич его подпись как родная, все остальные очевидно не членов комиссии (ну подписаны так, что нифига непохожи).
   На документе, который является протоколом комиссии все подписи кроме Андрусевича похожи на оригинал.
   Вот в этом и вопрос. Чему верить: Протоколу с левой подписью Андрусевича, которую теоретически он мог поставить или фото с левыми подписями и похожей на оригинал подписью Андрусевича.

   • а давайте дочекаємось рішення експертизи, а то Ви захищаєте те в що вірите!

Залишити коментар