Кримінальна історія Ложачевської О.М. (Епізод 4)

Січ.18.2016. / 1 коментар

Шановні колеги!

Ми маємо обов’язково ознайомити Вас із кримінальними діями не тільки завідувача кафедри міжнародної економіки але і т.в.о. директора Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту Національного авіаційного університету Ложачевської О.М.

Дуже сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.

Кримінальна історія Ложачевської О.М.

Епізод 4. Все вище і вище і вище

Мабуть   за  час,  що    минув  з  29  січня  2015   року  –   дня звільнення     з    посади    завідувача     кафедри    міжнародної економіки  та в  результаті  багатьох безрезультативних спроб знайти    собі    роботу    в     інших   вишах    Олена    Михайлівна накопичила надвеликий  обсяг   негативної  енергії  та бажання розтрощити все і вся навколо себе, посісти на трон та одягнути корону.

Нажаль,  життя  не  вчить Олену Михайлівну,  ну   не бажає вона робити висновки з минулого – ні  з її звільнення з посади завідувача  кафедри менеджменту та декана факультету менеджменту НАУ у 2003 році, ні з посади директора  інституту економіки та менеджменту Державного університету інформаційних технологій у 2006 році. Знову бажає правити по- дорослому.   Але  знову якось  незграбно,  нехтуючи існуючими вимогами нормативних документів, порушуючи встановлені процедури, що  знову дозволяє стверджувати про наявність кримінальної складової в її діяльності. Але все по  порядку.

Наказом в.о. ректора  НАУ від  04.12.2015  року №1086/к на Ложачевську О.М.  покладено  тимчасове виконання обов’язків директора ННІЕМ з 04.12.2015, тобто, щойно зайнявши кабінет завідувача  кафедри  міжнародної  економіки,  знайшла  в   собі сили очолити один з  найбільших  інститутів  НАУ  і  розпочати революційні  перетворення. Для цього вона, без погодження з діючим директором ННІЕМ    Матвєєвим  В.В.  прийняла рішення про повну зміну відповідальних за напрями діяльності інституту осіб. Навіщо це було потрібно робити – невідомо. Чисельні перевірки  як  зовнішнього  аудиту,  так  і        служб  головного корпусу не виявили істотних  недоліків  у  діяльності  інституту, навпаки, за основними показниками діяльності ННІЕМ впевнено входить до  трійки  кращих  інститутів  в  університеті,  всі,  без виключень, відповідальні особи мають необхідний рівень кваліфікації,  комунікаційних та  організаційних  здібностей, певний авторитет у працівників профільних служб університету та  МОН. Але,  творчо виконуюча обов’язки  директора вирішила, що     терміново    треба   навести  лад   у    цьому   питанні.    Так з’явилося службове подання  творчо виконуючої обов’язки і відповідний наказ виконуючого обов’язки.

Якщо призначення  відповідальних за навчально-методичну та наукову роботу є, при наймі,  зрозумілими,  то призначення особи,   відповідальної    за   організаційно    –    виховну   роботу неможна  ніяк  пояснити.  В  діючій  структурі  ННІЕМ  працюють два декана, у  кожного  з яких є заступник  з виховної роботи, якій  відповідає  за  організацію  взаємодії  з  органами студентського самоврядування, за організацію  виховної роботи на  кафедрах  інституту,  так  і  за взаємодію  з адміністрацією Студмістечка,  комендантом та  студ.активом  гуртожитку. Чим буде  займатися   Ю.С. Реміга   –  невідомо.   «Смотрящий»???  За деканами???.

Тема «смотрящих»  на цьому не вичерпується. Ймовірно, за розпорядженням Т. Калити у приймальні ННІЕМ оселилася така собі «смотрящая», яка невідлучно знаходилася у напроти секретаря  і доповідала Т.Калиті  та  О.Ложачевській  про всі дзвінки, всіх, хто заходив до приймальні  та про що  розповідав, а  саме головне – коли з’явиться на роботі  директор  ННІЕМ Матвєєв.

3

Але повернемося до т.в.о. директора.  Наступна «жертва»  – НМРР ННІЕМ:

4

Як може т.в.о. директора зобов’язувати затвердити склад   НМРР    ННІЕМ?    Як???   ЯВНЕ, КРИЧУЩЕ  ПЕРЕВИЩЕННЯ  СЛУЖБОВИХ  ПОВНОВАЖЕНЬ! ЦЕ  ПОВИННЕ  БУТИ  КОЛЕГІАЛЬНЕ РІШЕННЯ  ВЧЕНОЇ   РАДИ ННІЕМ, НАВІЩО БУЛО  РОЗФОРМОВУВАТИ ЛЕГІТИМНИЙ СКЛАД РАДИ?  Знову стаття КК України. Як відомо, спільним рішенням профспілкового комітету та адміністрації НАУ було оголошено про проведення зборів трудового колективу, а розпорядженням директора ННІЕМ від 02. 2015 р. про проведення зборів трудового колективу та створення оргкомітету.   Кандидатури    на  голову  та  членів оргкомітету  було узгоджено  з  комісією  з  проведення конференції трудового комітету НАУ. Що робить творчо виконуюча обов’язки директора?

5

Ось чому мова йде само про корону – НАКАЗУЮ СКАСУВАТИ! Я  так хочу! Та  й  ще сама себе контролюю. Жесть!

Нажаль, підрахунок голосів щодо кандидатур до складу вченої ради  НАУ  проходив  з  грубими порушеннями процедури,  які були  зорганізовані   безпосередньо  т.в.о.,  подробиці – трохи згодом, зараз це тайна слідства.

Далі – більше, т.в.о. перейшла до явних погроз діючому директору – явне бажання позбутися трьох літер перед назвою посади:

6

Ось так ламають, що гарно працювало. 9 лютого ННІЕМ виповнюється 13 років з дня народження. Він був першим серед інститутів, на ньому відпрацьовувалася вся нормативна база  діяльності, оргструктура, розподіл  повноважень і обов’язків тощо. За цей час сформовано чудовий колектив однодумців. Не можна допустити, щоб ННІЕМ був першим інститутом,  на якому будуть відпрацьовані процедури руйнування та остаточного знищення.

Далі буде…

 

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар