Кримінальна історія Ложачевської О.М. (Епізод 5)

Шановні колеги!

Ми маємо обов’язково ознайомити Вас із кримінальними діями не тільки завідувача кафедри міжнародної економіки але і т.в.о. директора Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту Національного авіаційного університету Ложачевської О.М.

Дуже сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.

1

 

Кримінальна історія Ложачевської О.М.

Епізод 5. Back to the Future

Що буде з кафедрою міжнародної економіки та з Навчально-науковим інститутом економіки та менеджменту у майбутньому, якщо керувати залишиться головна героїня нашого кримінального серіалу? Мабуть є сенс повернутися в минуле, щоб готуватися до майбутнього.

Осінь 2014 року. Вже підведені підсумки вступної кампанії, перераховано навчальне навантаження, повним ходом йде навчальний процес. Але на кафедрі міжнародної економіки все діє за законами матріархату. Наводимо факти.

  1. Розподіл навантаження. Процедура розподілу навантаження серед професорсько-викладацького складу кафедри передбачає обов’язкове обговорення на засіданні кафедри та узгодження з деканом та директором інституту.  Але Ложачевська О.М.  діє виключно на свій розсуд та категорично відмовляється надати директору інституту остаточний варіант розподілу навантаження для узгодження. Чому? Навіщо? Відповідь – керувати навчальним процесом за принципом «йди та проведи…», примушуючи викладачів кафедри проводити заняття за осіб, які оформлені на посадах, але не з’являються на робочому місці. Частина викладачів терпляче відпрацьовувала за відсутніх, деякі вимагали навести лад в організації навчального процесу на кафедрі. Ноу-хау – перерозподіл навантаження наприкінці семестру без зміни штатного розпису, звільнення чи прийняття на роботу викладачів тощо. Як можна працювати без затвердженого у встановленому порядку розподілу навантаження на кафедрі? Виявляється – таки можна! Ось приклад.

Вважаємо  за необхідне звернути увагу на відсутність візи директора інституту на скоригованому   навантаженні   та   дату   коригування   –   13 листопада! Не зовсім зрозуміло, як можна було видати викладачу його навантаження наприкінці семестру – другого грудня?

Тобто знову є явні факти перевищення Ложачевською О.М.

своїх посадових повноважень, знову стаття 365 Кримінального кодексу України!

  1. Виконання викладачами кафедри індивідуального плану. Аудиторне навантаження є обов’язковим для кожного – від асистента до професора. Але, якщо ти у гарних стосунках з Ложачевською О.М., про це можна забути. На кафедрі багато асистентів та доцентів, яких можна примусити проводити заняття. Можна зовсім не з’являтися на робоче місце – просто віддати зав. каф. зарплатню картку: їй – гроші, тобі – науково-педагогічний стаж, якщо треба дома з малою дитиною бути, або мати більший дохід для нарахування пенсії, або якщо працюєш десь у бізнесі… Результати перевірок проведення занять викладачами це красномовно підтверджують.

Мабуть   Олена   Михайлівна   забула,   що   на   підготовку   студентів   є державне замовлення, тобто виділяються бюджетні кошти, нецільове використання яких теж є кримінальним злочином – стаття 210. Нецільове використання бюджетних коштів, тобто якщо особа не проводила занять, а отримала за це гроші – це злочин як самої особи, так і особи, яка це організувала.

  1. Щодо майбутнього. Страждає від протиправних дій як самої Ложачевської, так і прибульців не тільки кафедра, а й увесь ННІЕМ. Вже зараз новопредставлені  проректори  Т.Іванова  та  В.Шульга (ще одна стаття КК) є сумісниками на кафедрах ННІЕМ. Хтось бачив їх в аудиторії? Питання риторичне. Зараз розчищається місце для Т.Калити, мабуть ностальгує… Чомусь  на  другому     поверсі  першого  корпусу дуже  часто  бачать соратників  Ложачевської  –  В.Кончина    та  Ю.Голяка, буває  там  і  колишній декан ФМЛ С.Лукін. Про першого та другого буде окрема розмова, а Юрій Борисович – особа відома –  член Національної комісії, що здійснює державне регулювання   у   сферах   енергетики   та   комунальних   послуг (НКРЕКП), До призначення в НКРЕКП працював у міжнародних та національних компаніях нафтогазового сектору (http://www.capital.ua ). До кінця червня 2015 року працював на  посаді професора кафедри міжнародної економіки (мабуть має дві трудові книжки), але до виконання обов’язків відносився, м’яко кажучи, не відповідально.  Але мабуть не зміг відмовити Олені Михайлівні, тому і  повертається. Яку саме кафедру  будуть  ґвалтувати,  щоб  пристроїти  його – нам  не відомо,  як  і невідомо, на які кафедри підуть В.Кончин та С.Лукін. Поки що невідомо.

12

Ось такий він, пятий епізод нашого кримінального серіалу.

Далі буде:

Епізод 6: Бізнес на іноземцях, або сімейний підряд

13

Епізод 7. Дисертації на замовлення, або Київська артіль «Московські баранки»

 

 


Залишити коментар