Кримінальна історія Ложачевської О.М. Продовження з ЄРДР !

Бер.21.2016. / Коментарів: 3

Ложачевська

Ми знайомили Вас із діями завідувача кафедри міжнародної економіки Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту Національного авіаційного університету Ложачевської О.М., які носять ознаки кримінальних злочинів.

Епізоди викладені в попередніх статях:

набули нового розвитку.

Інформуємо колектив про відкриття кримінального провадження по фактам викладеним у вищезгаданих статтях

 Номера: ЄО №19521 від 18.03.2016,

ЄРДР №12016100090003261 від 19.03.2016,

Ложачевська Олена Михайлівна.:

Не треба бути пророком, щоб припустити, що це не остання справа бо залишилися запитання:

«Чому рейдери університету вважають, що кваліфікація Ложачевської О.М. відповідає профілю кафедри міжнародної економіки, а кваліфікація Смерічевського С.Ф – не відповідає? Чому вони поновило Ложачевську О.М. на посаді, звільнивши з посади більш фахову людину?»

Відповідь тільки одна – корупційні дії!

 

Далі буде….


Коментарів 3 Додати коментар

  • Шановні друзі! Схаменіться!!! Кафедра дистанційного навчання!!!! Дрейс Юрій Олександрович . Доцент по кафедрі кафедри державного управління та менеджменту(?) по скритому для громадськості протоколу Акредитаційної комісії МОН.( Житомирський інституту культури і мистецтв) Кандидатська дисертація зі спеціальності 21.05.01 – інформаційна безпека держави. Тема дисертації: “Моделі та методи оцінювання шкоди національній безпеці у сфері охорони державної таємниці”: Національний авіаційний у-тет, 2013. Конкурс на заміщення вакантної посади зав.кафедри ніколи не проходив. Підписання контракту з доцентом Дрейсом проходило в лютому 2015 р., коли вже вступив в силу новий Закон України “Про вищу освіту” , за редакцією якого зав.кафедри не може бути людина не по профілю кафедри.

  • Ознайомтеся зі змістом наукових праць Дрейса Юрія Олександровича . Вони жодним чином не стосуються організації та супровідупроектів з практичного впровадження е-навчання на міжнародному, національному тауніверситетському рівнях, а також не стосуються наукового супровіду діяльності кафедри ДН….

  • Шановна редакція! Я уяви не маю, хто такий пан Дрейс, я його помоніторив і від душі насміявся. Також маю уяву, хто такий Смерічевський і дуже радий за його поновлення. Дякую Вам шановна редакція за виправлення моїх граматичних помилок.

Залишити коментар