Кримінальні будні Саші-турЫста

Гру.1.2018. / 1 коментар

Ні для кого не секрет, що кількість студентів-іноземців в університеті скоротилася, порівняно з 2015 роком, у рази. Спочатку «вдосконалював» напрямок новопризначений проректор з напрямку Авдєєв, потім довго розбирався у тонкощах проректор Чепіженко. А зараз добиває напрямок «проректор» Олександр Іванович Запорожець (НАУ).

sasha-zaporozhe-nau-turist-naukovets

Тільки не подумайте, що він керує процесом. Він – числиться. Керує Тімохін, якого привів з собою Ісаєнко. І керує він у доволі примітивний кримінальний спосіб. Йому «несуть» контактери, що привозять студентів в Україну, він закриває сесії і продовжує через міграційну службу перебування тим, хто віддає перевагу Троєщинському ринку замість начальної аудиторії. Не безкорисливо, звичайно, а за мзду «по внов утвєрждьонному прейскуранту».

timohin

Але не тільки в цьому фінансовий інтерес Тімохіна. Недавно стався дуже неприємний випадок, який вкотре кидає тінь на колектив.

Група студентів-іноземців проходили у нашому медцентрі медичний огляд, як того вимагає законодавство. Стоять собі в черзі, заходять до лікарів. Але старшокурсники за медогляд не платять, бо він входить у вартість страховки, а від молодших вимагають по 800 гривень «з носа».

І справа тут не в тім, що «мінусів на бабки розводять». Їх уже ошукали, коли змусили застрахуватися у страховій компанії «Мегаполіс», акціонером якої є дружина Тімохіна. Таким чином, 250 осіб, які приїхали на навчання, відмовляються сплачувати по 800 гривень, оскільки медичний огляд завжди входив у вартість страховки.

Запитання: куди ділися 200.000 гривень? Правильно – пішли в кишеню страховій і родині Тімохіна. А Тімохін завжди ділиться з Ісаєнком.

Про відсоток дольової участі говорити не будемо, бо не знаємо, але зрозуміло одне: ніхто іноземцям їх кревні 800 гривень не поверне. Мабуть, важко їм починати знайомство з країною навчання з такого «лохотрону», але «маємо те, що маємо». Тим більше, якщо на потоках сидять такі аферисти як Тімохін.

Скандал тепер гасять у авральному порядку. Про те, що Саша-турЫст також в долі – сказати важко, але те, що йому за це відповідати – немає жодних сумнівів.

Пора, Олександр Іванович Запорожець (НАУ), нарешті зайнятися безпосередніми службовими обов’язками проректора, а не возити свій зад без толку далеким зарубіжжям.


Коментар 1 Додати коментар

  • Мндаааа.
    З одного боку Тімохін обдирає студентів-іноземців, з іншого – Котелянець з Солодким обдирають за проживання в гуртожитку, щоб сусіди та кімната були в гарному блоці, за ліжко нове а не на пружинах, за нову газову плиту в секції там цілий прейскурант. Ну і частку хлопці не забувають щомісячно заносити в акваріум, та ще й Розі по старій дружбі перепадає.

Залишити коментар