Кримінальний Майснер і Вітряні Гори

Лют.6.2017. / Коментарів: 5

Джерело в Міносвіти повідомило, що в кримінальній історії про незаконне відчуження двох гуртожитків на вул. Вітряні Гори, які були передані університету в 2011 році, виявилися несподівані факти.

Вітряні гори Адміністрація продала гуртожитки НАУ

Справа в тім, що пройдисвіт Майснер перед самою відставкою Квіта погодив з ним  аферу  з  продажем гуртожитків. Міносвіти «зачистило» всі дані про пере дачу комплексу в міністерстві, а університет мав зробити те саме, вилучивши лише будівельну документацію для незаконного відчуження.

Нагадаємо:

Як Майснер гуртожитки продав (в деталях) 

Та в кінці минулого року факт незаконного продажу державної власності став відомий широкому загалу. Прокуратура наклала арешт на майно. Майснер зголосився «порішати питання». Поки що відомо те, що першим «покупцем» був безхатько з рідної для Майснера Миколаївщини.

Сліди злочину:

Ще один документ, який засвідчує право власності. Тепер розбиратися потрібно довго. Але без міністерства цього не можна було б зробити. Словом, ще один ребус(

3

Ще один продаж. Тобто перепродаж. Хтось сліди замітає.

4

Розслідування станом на сьогодні розпочато, незважаючи на те, що Національний авіаційний університет офіційно не звертався з клопотанням про повернення його власності.

Пане Ісаєнко, де наші гуртожитки?

Газета reider-nau

НАУ (В.Ісаєнко) так і не розкрив таємницю продажу гуртожитків

З-під носа у “господаря” Ісаєнка продали гуртожитки (непрофісіоналізм в.о. ректора?)

 


Коментарів 5 Додати коментар

Залишити коментар