Крохобор Харченко.

Тра.11.2016. / Коментарів: 5

Якщо людина талановита – вона талановита у всьому. Якщо падлюка – то …

Харченко

 

Але це не тільки про Майснера. Є у нас ще один персонаж, який погодився стати іудушкою, і через якого відбулася зустріч на бородянському сміттєзвалищі, де і «порішали» поплічники Квіта, що «смотрящім» буде Бадрудінов, а «зіц-прєдсєдатєлєм» – Харченко.

 

Видатний зрадник, «науковець» і «конструктор безпілотників» вже знаний широкому загалу читачів. А от про наукового консультанта Харченка варто було б поговорити.

Ні для кого не є секретом, що для того, щоб захиститися у спецраді Д 26.062.03, де головує Харченко, потрібно внести благодійний внесок у розмірі 3000 у.о. і отримати «повний пакет» сприяння.

Але для того, щоб вийти на захист, потрібно як мінімум кілька років, щоб тебе випустили на фінішну пряму. Молоді науковці кафедри Харченка говорять про 5-7 років відданої служби, щоб отримати «благословення» «патріарха вітчизняної аеронавігації».

Перебуваючи у статусі офіційного мільйонера, Харченко не гребує нічим – ні науковими розробками молоді, ні підготовкою для себе коханого виступів та статей, ні подарунками до дня народження, ні «відкатами» від наукових тем, ні продуктами, ні «борзыми щенками». На хабарі йде все, що тільки можна уявити.

Наприклад, працівник кафедри С.Буйновський вже близько п’яти років працює на кафедрі АНС. І батрачить на свого шефа. Хіба хоче – мусить.

На фото батько і син Буйновські та Харченко.

 


Коментарів 5 Додати коментар

Залишити коментар