Кропивницька льотна академія. Кінець спільної історії

Перед закінченням своєї каденції представники колишньої влади намагаються завершити дерибан нашого університету.

Кременчуцький вертолітний коледж нахабно забрали в систему МВС. Ніхто нікого не питав, не радився, а вчена рада легко віддала коледж. Не Ісаєнко його приєднував. Не шкода.

00000417_b

З Кропивницькою льотною академією з першого разу не склалося. Утворили робочу групу, яка нічого толкового так і не напрацювала. Ісаєнко не може опиратися представникам влади – міністрам і нардепам БПП і Народного Фронту – бо вони його і поставили керувати університетом з тією умовою, що не буде заважати дерибанити майно університету.

Отже, Олександр Горбунов, народний депутат від Народного Фронту, бізнесмен, латифундист, який хоче забрати майно і ресурси Кропивницької льотної академії під себе.

fcvnsjcfn3yl

Для чого йому це все потрібно? У КЛА дуже багато землі, кілька злітно-посадкових смуг і прилеглих до них територій. Вона давно розорана його структурами. А коли КЛА відійде у його фактично приватну власність, то він робитиме все, що забажає.

26 червня 2019 року на засіданні вченої ради Ісаєнко зробить все від нього залежне, щоб догодити своїм господарям.

gorbunov-lotna-akademiya

Олександр Горбунов йде в депутати вже не від Народного Фронту, який перетворився в електоральний нуль, а як самовисуванець, який дуже хвилюється «за розвиток Кропивницької льотної академії».


Залишити коментар