Кротенко – кум Совсун, нарешті випросив, щоб на нього звернули увагу

Що таке “чисті виші”? “Чисті виші”, як написано у них на сторінці в ФБ – Громадська організація, а на сторінці ВК – Антикорупційна компанія. До речі, випускник Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, засновник цієї організації (компанії), викладач школи №5 Печерського району міста Києва пан Кротенко, – просто неграмотна людина. Адже на сторінці ВК написано «кампанія», через «а».

1

Скріншот, зроблений у квітні місяці 2016 року на сторінці в фейсбуці, – Громадська організація.

Чисті виші вк

Скріншот, зроблений на сторінці у «ВК», – Антикорупційна компанія

 

Чисті виші

Сторінка у facebook – Громадська організація

Зайшовши на офіційний сайт цих “Чистих вишів” (http://mitla.org.ua/uk/about.html),  можна побачити дещо з їхньої “діяльності”. Стверджується, що головне для них – це небайдужість. Якщо небайдужість, то до чого і на чому вона базується? Й взагалі, чи можна довіряти такій громадській організації (антикорупційній компанії), чи як там її?

Відкриємо Закон України «Про громадські об’єднання» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/4572-17). Виходячи з нього,  громадські об’єднання (громадська організація або громадська спілка) можуть бути утворені із статусом юридичної особи або без такого статусу.

Юридична особа – це організація, що має відокремлене майно, може від свого імені здобувати майнові й особисті немайнові права та обов’язки, бути позивачем і відповідачем у суді (ст. 80 Цивільного кодексу України).

Таким чином, громадське об’єднання із статусом юридичної особи набуває усіх ознак, характерних для будь-якої юридичної особи. Громадське об’єднання із статусом юридичної особи на відміну від громадського об’єднання без такого статусу може (стаття 21 Закону України «Про громадські об’єднання»):

  • створювати відокремлені підрозділи громадської організації;
  • здійснювати підприємницьку діяльність;
  • бути учасником цивільно-правових відносин;
  • мати зареєстровану власну символіку;
  • засновувати ЗМІ та інше.

Разом з тим, на громадське об’єднання із статусом юридичної особи покладений обов’язок ведення фінансової документації.

Так який насправді статус мають «Чисті виші!» пана Кротенка? На сайті щодо цього немає ніякої інформації, ніяких нормативних документів, як того вимагає законодавство.

Також, згідно із Законом України ”Про громадські об’єднання” (ст. 9, п.8), «Громадське об’єднання, яке має намір здійснювати діяльність із статусом юридичної особи або без такого статусу, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань“, протягом 60 днів з дня проведення установчих зборів».

Вгадайте з двох разів. Організація (компанія) «Чисті виші» зареєстрована в установленому порядку чи ні? Якщо – ні, то згідно із ст. 9, п. 9 зазначеного вище Закону «Дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються». 
Але що ми бачимо!? Діяльність «Чистих вишів» йде повним ходом, всупереч Закону.

Отже, сама організація «Чисті виші», будучи не зареєстрованою, – фейк. Її офіційно не існує, а їхній сайт, групи як у ВК, так і у ФБ є своєрідними зливними бачками, які використовуються певними посадовими особами МОН. А саме – колишнім міністром паном Квітом та першим заступником міністра пані Совсун. Це і є штучно створена ними, нібито під приводом небайдужості та боротьби з корупцією, фіктивна організація (компаня), яка задовольняє їхні забаганки та інтереси.

Є ще таке відчуття, що цей проект мав зайняти в майбутньому певну нішу для подальшого задоволення цих забаганок та приватних інтересів, та, на жаль, у один чудовий моменті час для нього зупинився. Адже сайт «Чистих вишів» за своїм виглядом є не робочим, а здебільшого – для «галочки». І це відбулось, ймовірно, тоді, коли зупинилось фінансування, а саме коли з посади звільнили Квіта, а Совсун не в змозі або не хоче виділяти кошти.

Щодо назви «Антикорупційна компанія». Це – лише гламурна назва, щоб виділитись і справити враження на простаків. Як кажуть, на заборі ще не таке можна написати. Бо і тут підтверджуючих документів щодо існування такої компанії не існує. Бігли поперед батька в пекло, спішили…

Реєстр

Висновок: «Чисті Виші» – фейк. Його завдання, поставлене «молодою командою» Квіта, –маніпулювання думкою громадськості, вихваляння одних та дискредитація і знищення інших.

Тут неминуче виникає запитання до правоохоронних органів: хіба може бути в нашій правовій державі, яка йде до Європи, діяльність незаконних організацій?

До речі, а хто засновник, організатор, керівник цих «Чистих вишів»? О, це – такий собі Ілля Кротенко, як було сказано вище, випускник Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а зараз – викладач школи №5 Печерського району міста Києва. Чули про такого? Його можна було побачити і, навіть, почути, на засіданнях комісії МОН, яка вивчає ситуацію із захопленням Національного авіаційного університету.

Неохайна зовнішність, повністю татуйований, безапеляційна манера говорити з «наклеюванням ярликів». Може, не замислюючись, образити незнайому людину. Від нього всі відмахуються, як від настирливої мухи, а він все рівно «лізе і лізе в очі». І це – людина, якій довірили своїх дітей батьки в школі №5?!

Хто такий Ілля КРОТЕНКО!?  .

Кротенко

Ілля Кротенко навіть на псевдоофіційному сайті не зміг створити біографію… А звідки вона в нього, «експерта» Іллі Кротенко?

21312312

А тепер щодо Віталія Родіна: 

Ілля збудував “геніальний” логічний ланцюжок: якщо надана вичерпна інформація для роздумів про поплічників Квіта та їхню «діяльність», то Кротенко стверджує, що вона виходить тільки від тролів Луцького, тому вона – “чорнуха”. У Кротенка все просто. Не буду руйнувати його логіку, це все не принципово, а люди самі розберуться, що і до чого.

А хто я? Троль? Може бути. А може бути Супермен, який сидить за своєю друкарською машинкою в славному місті Готем. А може  бортовий комп’ютер зорельота Ентерпрайз (NCC-1701), який знаходиться зараз на орбіті Землі і уважно стежить за розвитком подій в сфері освіти, адже це і його майбутнє. А з такими діячами, як Квіт і Совсун, цього майбутнього може не бути!

Так ось, наприклад, сканери зорельота вловили, що перед початком роботи комісії МОН “борець з корупцією” Кротенко, отримавши інструктаж від секретаря Совсун, але не розбираючись ні в чому, поніс таку ахінею, що на вуха не налазить.

Соромно, безумовно, за таке оточення пані Совсун, тому що на посаді першого заступника міністра вона представляє державний орган управління. Але є й користь. Адже всі побачили, а засідання транслюються, що «король» Квіт та його поплічники («молода команда») – голі.


Залишити коментар