Крик душі – “фіктивне проведення занять”

Лис.1.2019. / Коментарів: 3

photo_2019-08-30_21-48-36

Шановна редакціє!

Нещодавно довідався, що керівництво університету активно читає лекції і проводить практичні та лабораторні заняття на «своїх» факультетах.

Наприклад, Оксана Вовк і Володимир Ісаєнко читають пари на нашому факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій.

За це вони отримують гроші за погодинну оплату. А це значна сума в місяць, яка дорівнює ставці доцента – від 5 до 7 тисяч гривень! Це для них «копійки».

Почав цікавитися у колег і студентів чи справді вони ходять на пари. Виявилося, що жодного разу студенти їх в аудиторії не бачили!

Пари або пропадають, або за них читають інші викладачі, хоча в розкладі стоять саме ці прізвища!

Підкажіть, чи не порушують чинного законодавства професори Вовк і Ісаєнко?

 

Коментар редакції.

Так. У їх діях наявні ознаки кримінального злочину, бо вони отримують грошову винагороду за фіктивне проведення занять. За «повітря».

Для того, щоб притягнути їх до відповідальності, достатньо написати заяву до правоохоронних органів, яка має бути зареєстрована у передбаченому законодавством порядку.

Інформуємо Вас також, що крім Ісаєнка та Вовк (НАУ) так само отримують гроші за фіктивно проведені заняття і обдирають колектив університету такі особи як: Катерина Бабікова, Анатолій Михненко, Ярослав Жовнірчик, Роза Венецька, Леся Прудівус, Олександр Запорожець, Артур Гудманян та інші особи з керівництва університету та наближені до родини Ісаєнка.

За дотриманням законодавства мав би слідкувати дехто Олександр Сізіков, але він, очолюючи відділ з боротьби з корупцією, активно її покриває.

Такі дії посадових осіб обкрадають колектив університету на приблизно 2 млн. гривень на рік.

 


Коментарів 3 Додати коментар

 • Прошу звернути увагу!!! Голова уряду та глава держави разом узяті офіційно отримують менше, ніж будь-який проректор НАУ. Та навіть обвинувачений у вчиненні особливо тяжкого злочину Харченко отримав за листопад 2019 більше, ніж Голова уряду та глава держави разом узяті.

  Ось підтвердження: https://antikor.com.ua/articles/338398-goncharuk_za_oktjabrj_poluchil_60_tys._griven_zarplaty_chto_v_tri_raza_boljshe_oklada

 • https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f17bfa2d-573c-4f50-b33f-b8bb9d91ef74
  А ось зп Харченка – більше мільйона гривень, не рахуючи відкатів.

 • Читаю все це та диву дивуюсь: команда нової формації ( ті, що генетично змінені під впливом різних факторів) пробиває чергове дно злодійства.

  Згадую як різні посіпаки намагались хоть щось “нарити” на команду професіоналів, що розбудовувала та розвивала НАУ раніше. І до сих пір намагаються обмарати їх багнюкою. Та ба, не виходить, бо самі сидять по вуха в лайні.

  О, вибачаюсь, Харченко таки обісрався на всю країну та став лідеров по хабарництву серед корумпованих науковців. А як себе свого часу він позиціонував як борця за справедливість…

  Хлібом-сіллю радісно зустрів рейдерів. Гімно до гімна – ось і пісенька уся.

Залишити коментар