Крик душі – “Як це було…”

Як це було. До 3 річниці незаконного перебування на посаді ректора НАУ В.Ісаєнка. Уривок 1.

nau

У 2016 році Гладковський О.В. з подачі нардепа від БПП Андрієвського Д.І. за наказом Гриневич Л.М. стає головою наглядової ради НАУ. Гриневич Л.М. заводить до складу наглядової ради “видатних” діячів авіаційної науки і освіти: Ковтунця В.В. (який завів в НАУ лише у 2017 році близько 20 млн. грн. на ремонти, частину яких розпилили на відкатах сам Ковтунець, Андрієвський, Ісаєнко і інші. Крім цього син Ковтунця був пійманий на Гоп-Стопі), Петренко М.М. (який віджав у НАУ розробку безпілотників “Око”, “Жайвір” і коптера і видав її за розробку підконтрольної йому компанії UA-technology, http://uatechnology.com.ua/. Є всі документи, що підтверджують цей факт),

Павловський І.В. (який відмітився розкраданням палива в Міністерстві оборони), Романов Р.А. (який був головою Укроборонпрому, без коментарів), нардеп Карпунцов В.В. (з шлейфом, інформація про який є навіть у Вікіпедії) і інші.

А трохи раніше, за декілька місяців до цього, Андрієвський Д.І. переконує Гриневич Л.М. поставити Ісаєнка В.М. (доктора біологічних наук!!!) виконуючим обов’язки ректора НАУ. Ісаєнко В.М. дуже “слухняна” людина, він набрав зобов’язань перед своїм куратором Андрієвським Д.І., перед членами Наглядової ради НАУ, щодо використання електорату НАУ на наступних виборах президента на користь президента, забудови землі університету комерційним житлом з відповідними прибутками Андрієвського Д.І. end company, отримання прибутку (вигідних відкатів) від ремонтів і будівництва в НАУ (через залучення компаній – одноднєвок Андрієвського) і т.д.

Однак, щоб закріпитися остаточно в НАУ, Ісаєнко В.М. повинен був виграти вибори ректора. У грудні 2017 року Гриневич Л.М. під тиском громадськості ініціює вибори ректора НАУ. У другому турі жоден з кандидатів не набирає необхідної кількоості голосів. Ісаєнко В.М. протягом ночі переписує протоколи з виборчих дільниць і фальсифікує результати виборів (є усі докази фальсифікацій!) і незаконно перемагає.

У квітні 2018 року Солом’янський районний суд м. Києва виносить ухвалу, яка забороняє МОН призначати Ісаєнка В.М. ректором НАУ. Всупереч рішенню суду, МОН в особі одіозного держсекретаря П.Полянського підписує контракт з Ісаєнком.В.М. і той стає ректором НАУ.

На теперішній час проти Ісаєнка В.М. в судах відкрито два цивільних провадження щодо визнання виборів ректора НАУ недійсними:

– у Солом’янському районному суді м. Києва, справа №760/8597/18 за позовом Чепіженка В.І.  “Про визнання недійсними виборів ректора Національного авіаційного університету і незаконне призначення Ісаєнка В.М. ректором НАУ”;

– у Солом’янському районному суді м. Києва, справа №760/9287/18 за позовом Кулика М.С. “Про визнання недійсними протоколів виборів, визнання виборів ректора НАУ такими, що не відбулися”.

Також проти Ісаєнко В.М. і його помічників відкрито два кримінальних провадження:

– Злочин, скоєний групою осіб за попередньою змовою під керівництвом Ісаєнка В.М., підробка виборчих документів з виборів ректора НАУ, ЄРДР № 42018101090000061 від 08.2018 р. Правова кваліфікація (КК України 2001) ст.358 ч.1.  Досудове розслідування веде слідчий Солом’янського Управління поліції Омельченко Олег Олександрович;

– Невиконання Ісаєнком В.М. рішення суду, ненадання суду оригіналів виборчих документів (підроблених) з виборів ректора НАУ, ЄРДР № 120181000900011535 від 09.2018 р.  Досудове розслідування веде слідчий Солом’янського Управління поліції Міндер Вікторія Сергіївна.

На теперішній час за обома кримінальними справами слідчими Солом’янського районного Управління поліції в м. Києві та прокурорами місцевої Прокуратури ведеться досудове розслідування.

Таким чином, у квітні 2018 року група осіб (Андрієвський Д.І., Ісаєнко В.М., Гриневич Л.М., Ковтунець В.В. і інші) захоплює владу  в НАУ і починає ДЕРЕБАН університетських грошей.

 

Коментар редакції.

Цей лист, очевидно, писала людина, яка була свідком подій в НАУ 2016 – 2018 року. про ці факти знають усі. Це лише фрагмент тих злодіянь, які вчинили Гриневич – Ісаєнко –Андрієвський в університеті.

В першу чергу вина лежить на Лілії Гриневич, яка за відповідні політичні та фінансові ресурси прийняла злочинне рішення.

Ці моральні потвори – колишній нардеп Д.Андрієвський, «ректор» Ісаєнко, екс заступники міністра освіти В.Ковтунець, Ю.Рашкевич, Р.Греба, колишній міністр освіти Л.Гриневич, держсекретар П.Полянський та перелічені в листі члени наглядової ради НАУ – зробили все від них залежне, щоб зруйнувати університет і поправити своє матеріальне становище.

Не секрет, що Ковтунець і Гриневич отримали квартири у висотках, а готівку Ісаєнко справно щомісяця передавав заступнику Гриневич «фронтовику» Роману Гребі.

Зміна влади в країні, а також перевірка університету Рахунковою палатою, безперечно, виявить порушення. Про це редакція потурбувалася.

Але поки що Ісаєнко і його команда продовжують красти університетське майно і кошти.


Залишити коментар