Крик душі – “Як Ісаєнко продовжує обкрадати студентів та викладачів”

Лис.15.2019. / Коментарів: 2

Шановний reider-nau!

Просимо опублікувати наказ № 480/од від 31.10.2019 року «Про введення в дію рішень вченої ради від 23.10.2019 року протокол № 8».

Особливо просимо звернути увагу на п.1.2 і 1.3, де йдеться про обсяг аудиторних годин у малокомплектних групах.

Не знаю хто автор такої маячні, але як можна викладати навчальний матеріал, за який студент-контрактник, або держава за студента бюджетної форми навчання заплатили гроші в повному обсязі?

70% – денна форма, а 10% – заочна, але не менше 2 годин. Тобто, заочник має заплатити за дві години викладання предмету і вийти на контроль успішності?

Це ж чисте «очковтирательство»! Так відверто дурити студентів не можна! Хто дав В.Ісаєнкові право на таке свавілля? Чи це проректор А.Гудманян придумав?

Як взагалі вчена рада могла за таке проголосувати? Чи вони як і у верховній раді не читають за що голосують?

Коментар редакції.

Поділяємо стурбованість колег.
Члени вченої ради справді не дуже переймаються тим, за що голосують. Вони просто піднімають руки, щоб догодити невігласу Ісаєнку. Скажуть голосувати за 50, 25, 10, 5% – проголосують. Скажуть проголосувати, що на території університет не діють закони України – проголосують одноголосно. Вчена рада давно перестала думати, а її члени турбуються лише за свої власні інтереси. Щоб бува не звільнили за криві слово чи погляд.
Цим рішенням вчена рада обікрала і студентів, бо скоротила обсяг послуг, за які сплачено повну ціну. А також обікрала викладачів, бо значно скоротила обсяг навчального навантаження, що приведе до скорочення кількості викладачів на кафедрах.
Недолуга політика Ісаєнка вже котрий рік поспіль призводить до кадрового колапсу. Це не секрет.
Насамкінець, рішення вченої ради порушують законодавство і ведуть до нецільового використання бюджетних коштів. Але тепер Ісаєнко прикрився і рішенням колективного органу.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Печально, но факт, что малышей-плохишей в учёном совете НАУ ( сознательно пишу с маленькой буквы название) оказалось не единицы, а весь состав её. Это как же надо себя не уважать, чтоб продолжать все с большим остервенением вылизываться и зализывать все высеры команды воров и убийц нашего любимого НАУ!!!

    Как говорил мудрый Соломон : “Все пройдёт и это тоже.” Разум победит безумие этих идиотов, захвативших власть в универе. Но все, кто участвовал ( а с молчаливого согласия большинства творятся все преступления ) уже навека покрыли себя несмываемым позором. А за преступление наказание неотвратимо.

    И пусть кто-то думает, что я спрячусь, меня не достанут, глубоко ошибаются. Пусти свой хлеб по воде и он сторицею вернётся тебе. А если это дерьмо и преступления? Под этой возвраткой погибнеш ты и все твоё будущее. Проклятие падет на семь твоих поколений.

    Это говорю не я, это говорит Библия . Ибо всё, что написано в ней, является предупреждением для всего человечества. Имеющий уши – да услышит, имеющий глаза – да увидит.

  • Ужас ужасный! какой-то ссыкловатый барыга, идиот с рождения, разваливает то, что создавалось годами и огромным трудом. Он же и его команда-это толпа недоумков, саранча на теле НАУ!

Залишити коментар