Куда «пропал» соратник В.Шульги – А.Калантай?

Лют.25.2016. / 1 коментар

Напомню прекрасный отрывок из публикации «Мизюк –цена бесчестия (Часть 2)» в ней речь шла о «профи»: «Вот я и делаю предположение, что такая убедительность – это дело рук Калантая. Он, вместо того чтобы потратиться, еще и деньжат рейдерам заработал. Рассмотрим поближе этого персонажа. Очень интересный персонаж, без сарказма. В первой части статьи я забыл упомянуть откуда Калантай знает, ЧТО искать у студентов. Дело в том, что он с одной стороны является соучредителем юридической фирмы “ЛАЗЕР-С”…»

Для продолжение следует ответить на вопрос: «Куда пропал соратник В.Шульги – Андрій Миколайович Калантай?»

Интересный вопрос? Ответ заинтригует всех читателей, но вначале «официоз».

_____________________________________

Екс-очільник Сумщини Шульга “витискав” з НАУ невгодних свідків (УХВАЛА СУДУ)

Зарічний суд визнав, що підозрюваний у низці злочинів екс-очільник Сумщини та нинішній проректор НАУ може незаконно впливати на хід розслідування

22 лютого 2016, 11:20

Зарічний районний суд міста Суми, виносячи ухвалу про відсторонення Володимира Шульги від посади проректора Національного авіаційного університету, спирався на покази кількох свідків, які заявляють про тиск з боку сумського екс-губернатора, повідомляє Depo.Суми.

В ухвалі суду йдеться, що у НАУ працювали і працюють свідки у кримінальному провадженні відносно Шульги, або люди з їх близького оточення. І його відсторонення є способом запобігання його протиправній поведінці і впливу на них.

http://sumy.depo.ua/ukr/sumy/eks-ochilnik-sumshchini-shulga-vitiskav-z-nau-nevgodnih-svidkiv-22022016112000

Далі буде…


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар