Куди щезають гроші колективу

Бер.23.2020. / Коментарів: 3

Інноваційний «мачачучецький менеджер» Ісаєнко настільки багатий, що не помічає «дрібних витрат». У його кишенях грошей тільки більшає. Вони просто течуть до його родини. Коли статки зростають на десятки мільйонів, то чому він повинен звертати увагу на якийсь там мільйон-другий?

2

Аж тут Ісаєнкові черговий раз прилетіло!

http://www.reyestr.court.gov.ua

Пригадайте управлінський ідіотизм, коли Ісаєнко звільнив усіх прибиральниць і намагався змусити студентів і викладачів прибирати закріплену територію? Було.

Саме тоді він і Роза Вінецька мали приємний контакт з приватною структурою, якій перераховували щороку близько 6 мільйонів гривень за прибирання території.

Та щось ніби пішло не так. Чи розмір відкатів Ісаєнка і Розу не задовольнили, чи якість виконаних робіт перестала влаштовувати адміністративних злодіїв, чи просто розіграли спектакль на тему конфлікту, але тоді, пригадайте, університет почав просто потопати у смітті.

Вступив Ісаєнко з клінінговою фірмою у «фінансовий клінч». Кампанію з прибирання не задовольнили розміри відкатів, бо заходила у збитки. Як не крути, але найманим прибиральницям треба з чогось платити. А з чого, коли велика частка йде на відкати.

Тоді й перестав Ісаєнко виконувати умови договору і платити за рахунками. Фірма «ЄСБ-Гарант» подала в суд. Суд змусив університет виконати умови договору і зобов’язав стягнути з НАУ заборгованість за договором про закупівлю послуг з прибирання приміщень (будівель) № 573 від 06.09.2018 року в розмірі 1  894  891,95 грн., з них: основного боргу1  536  786,27 грн. (один мільйон п`ятсот тридцять шість тисяч сімсот вісімдесят шість гривень 27 копійок), пені – 282  363,52 грн. (двісті вісімдесят дві тисячі триста шістдесят три гривні 52 копійки), інфляційних втрат – 32  191,44 грн. (тридцять дві тисячі сто дев`яносто одна гривня 44 копійки) та 3% річних – 43  550,72 грн. (сорок три тисячі п`ятсот п`ятдесят гривень 72 копійки).

4

Якби ці майже два мільйони було стягнуто з родини Ісаєнка, він би, мабуть, заморочився. Але якщо за все платить колектив, то нічого страшного.

«ЄСБ-Гарант» отримає свої гроші згідно з договором. Виконання ними договору ніхто не проконтролює, бо на території університету тепер завжди срач.

Але «тєрзают смутниє сомнєнія» стосовно того, чи не чергова це афера Вінецької з Ісаєнком? Надто швидко задоволений позов. Жодних апеляцій, як це відбувається з позовами про фальсифікацію виборів.

Факт залишається фактом: університет збіднів на майже два мільйони гривень.

Від аферистів з команди Дмитра Андрієвського можна чекати чого завгодно.

P.S. Дану публікацію можна вважати офіційним зверненням до «головного антикорупціонера університету» і за сумісництвом близького друга родини Ісаєнків Олександра Сізікова.

Саша, ти клоун, чи офіцер?


Коментарів 3 Додати коментар

  • Шановний Сізіков, ти офіцер чи посіпака?

  • Справжні офіцери так не чинять, якщо вони справжні офіцери і для них “офіцерська честь” не пустий звук. Ви не відробляєте тих грошей, які вам платять. Ви як дармоїди.

  • А навіщо Ісаєнку щось красти, якщо він сам собі призначив велику зарплату – більшу, ніж у Президента та міністра освіти і науки.

Залишити коментар