«…квартирный   вопрос их испортил»

1

Про службові квартири для працівників університету в будинку, що по вул. Донця, 2а, ми вже неодноразово писали. Чи змінилося щось за час «царювання» Ісаєнка? Так, змінилося. Але не на краще.

Працівники,  які  отримали на руки рішення Ради з поселення про надання права на отримання службового житла, так і не мають можливості зробити ремонт і переїхати до своїх квартир. Чому? Тому що Ісаєнко  з  Майснером категорично не хочуть їх туди пускати, оскільки не приймають службове житло на баланс університету. Нагадаємо,  що перша черга з 32 службових квартир, чекає на заселення вже понад рік.

Вони знову відмовляються виконувати рішення суду про прийом квартир на баланс університету. Чинять не по людськи і не за законом.

Та, водночас, комунальні платежі на квартири, що пустують, нараховуються справно. Станом на березень університет заборгував обслуговуючій компанії понад 186 тисяч гривень. І ці кошти потрібно буде сплачувати університетові. Бо іншого шляху, ніж прийняти на баланс квартири, немає.

А тим часом десятки сімей працівників університету продовжують жити в  гуртожитках та найманих квартирах, поки Ісаєнко думає проте, як ці квартири разом з Майснером вкрасти. І — продовжує  мовчати,  бо сказати нема чого, окрім демагогії. А аргументи про «стару команду» та кума Табачника вже не діють і викликають  у людей алергію.

Дуже вже хочеться Ісаєнку розплатитися квартирами з «потрібними» йому чиновниками за обіцяне крісло ректора. Не вдасться! Адже квартири вже мають своїх власників  — працівників університету.

Коли верстався номер Прокуратурою міста Києва розслідується кримінальне  провадження  за фактом  нанесення  збитків державі колишнім ректором університету В.Бабаком. Справа в тім, що він через афілійовані структури  разом  з колишнім  проректором Ю.Симонен ком незаконно  продав квартири в будинку по вул. Лебедєва Кумача, 5, які мали бути поставлені на баланс університету. Мова йде про 43 квартири та 37 паркомісць у підземному гаражі. Непогано, правда? А  чим Ісаєнко гірший?

 

 

 


Залишити коментар