Можемо говорити скільки завгодно, але студенти, як ніхто інший відчувають на собі наслідки провальних призначень та непрофесійного керівництва. «Ломать не строить» ось так коментують студенти роботу одіозної Інни Совсун.

Освіта в Україні зайшла в глухий кут, нічого в МОН не відбувається, принаймні нічого корисного, студенти вимагають змін, але їх в міністерстві не чують, а лиш імітують участь в проблемах студентської молоді наприклад.

Прикро. Невже не знайшлося достойніших кандидатур? З досвідом, навиками і бажання працювати, а не створювати імітацію роботи.

Невже не знайшли людину яка готова підняти освіту в Україні з колін та розправити їй плечі. З достовірного джерела нам відомо, що на посаду, яку зайняв Квіт, була маса достойних претендентів. Серед них, наприклад, Лілія Гриневич, яка здається має пристойний досвід, більше ініціативності та стремління реформувати освіту та науку в Україні загалом, та вищу освіту, яка потребує особливої уваги, зокрема.

МОН України потребує негайних реформ, освіта знаходиться в глухому куті. Ми не можемо мовчати, ми повинні вимагати радикальних змін і почати з непрофесійного міністра Квіта та його близької подруги Совсун які просто не мають права займати керівні посади в Міністерстві освіти.