Квит: Минобразования проведет внешний научный аудит НАН Украины

Січ.21.2016. / 1 коментар

Квит: Минобразования проведет внешний научный аудит НАН Украины

1

Министр образования и науки Украины Сергей Квит считает приоритетным проведение внешнего научного аудита Национальной академии наук. Об этом он сообщил «Українським  Новинам», передает Цензор.НЕТ.

«Это аудит научных сил, он не касается имущества и земли», – сказал министр. По его словам, аудит будет проводиться европейскими научными институциями, которые Министерство образования и науки сможет привлечь благодаря участию Украины в программе грантовой поддержки научных исследований «Горизонт-2020».

Квит подчеркнул при этом, что целью аудита является определение сильных сторон украинской науки и того, на что необходимо направить основные ресурсы.

Также министр добавил, что возможность проведения финансового аудита НАНУ рассматривается, однако не уточнил, когда он может быть проведен. Источник:http://censor.net.ua/n370099

 

Шановні колеги!

Це вже, навіть, не смішно. Наперед можна сказати, що буде. Поділимося вже наявним у Національного авіаційного університету, після його рейдерського захоплення, досвідом з колегами.

Дійові особи з боку МОН: міністр Квіт, його радники, інші особи.

Спочатку, ще до висновку аудиторів, Квіт заявить на брифінгу, що в НАН України вкрали 300 мільйонів чи 50 мільярдів гривень (цифра буде визначена). Це буде сигналом для аудиторів, скільки знайти і записати у звіті. Не знайдуть – будуть звільнені «за корупційні схеми».

Потім своїм наказом Квіт буде намагатися скасувати Статут НАН України. Через незаконність цього і наявності опору з боку колективу НАН, відбудеться загрузання у судах.

Керівники будуть звільнятися без пояснення причин з рекомендацією звертатися до суду. Дуже довго не будуть призначатися вибори керівників всіх рівнів, аж поки не переламають колективи «через коліно».

З’являться перевірені особисто міністром пройдисвіти, які будуть називати себе його радниками: «Бадрудінови», «Майснери», «Цибульки» та їм подібні.

Міністр обов’язково призначить в якості виконувачів обов’язків керівників пройдисвітів, причому, без наукових ступенів та вчених звань. Деякі з них будуть перебувати, навіть, під слідством. Це буде новий, «сучасний» менеджмент, європейський (за Квітом). Тепер так модно.

З метою «заведення» на посади «своїх» будуть змінені штатні розписи підрозділів НАНУ. Неугодні, яким буде запропоновано звільнитися, у випадку їх незгоди, будуть переслідуватися. Протягом одного дня працівнику можуть бути оголошені дві догани (це – реальність, не жарт!) і – звільнення за надуманою статтею.

Вчені ради інститутів будуть незаконно розпущені відповідними наказами. Під пильним оком «смотрящих» будуть «обрані» нові, «свої» вчені ради.

Колективи підрозділів НАНУ не скоряться і будуть протестувати. Проте з’являться і колабораціоністи. Буде спровоковане протистояння молодих науковців і науковців старших поколінь.

З метою залякування та деморалізації співробітників час від часу до приміщень будуть приводитися озброєні автоматичною зброєю невідомі люди.

«Непрофільні активи» опиняться у власників сміттєзвалищ з числа радників міністра!

Можуть бути варіації на тему, але принципово буде саме так.

Тримайтеся, колеги!


Коментар 1 Додати коментар

  • 12 летка освоена, пора за НАНУ…
    Сергей Гребенюк •
    Результаты тестирования психологом нашего первого класса. Из 34-х готовы к школе 5. Пять из тридцати четырёх. Имеем следующее. Психологи говорят, что в шесть лет дети не готовы к школе. Физиологи говорят, что в шесть лет дети не готовы к школе. И только Минобразования говорит, что готовы.
    Что у министерских в головах делается?

Залишити коментар