Квіт не розуміє ?

У Міносвіти немає окремих коштів на відкриття військових кафедр, – Квіт ???

 312

У наш час дуже дивно звучать слова очільника Міністерства освіти і науки Квіта: «У Міносвіти немає окремих коштів на відкриття військових кафедр», чи «… міністерство всіляко підтримує цю ініціативу…».

Дивно тому, що питання функціонування військових кафедр лежить винятково в площині менеджменту, а не фінансів! Адже всі діючи військові кафедри у нашій державі перебувають сьогодні на повному самофінансуванні (позабюджетні кошти, МОН кафедри не фінансує !). Це не є секретом ні для кого, але не для міністра Квіта. Він цього просто не знає. Ймовірно, не підказав ніхто із близько тридцяти радників.

Практично кожен юнак хоче мати військову спеціальність, яка б, як мінімум, грунтовно доповнювала раніше обрану цивільну. Тому питання йти, чи не йти на відділення військової підготовки, як правило, не розглядається.

Ситуація останніх десяти років з військовою підготовкою у цивільних вищих навчальних закладах була такою, що тенденція до зменшення кількості військових кафедр була досить стійкою. Проте сьогодні потреба молоді і суспільства в них зростає. Цілком зрозуміло, що цю потребу треба задовольнити, а не «грати в футбол». Тому твердження «грошей нема, кафедри відкривати не будемо» у виконання Квіта – це не просто непатріотично, це – злочинно!

Шановний пане Квіт, просто не заважайте і не кидайте палки в колеса. Нічого не розповідайте нам про гроші, Ви в цьому нічого не розумієте. Дайте можливість вищим навчальним закладам самостійно вирішувати це, наголошую, звичайне питання! Не треба допомагати. Будь-ласка, в котре не «влізайте» в це питання. Просто припинить не погоджувати відкриття військових кафедр, все єдино в цьому Ви не тямите, а процедура відкриття передбачає дійсно глибоку роботу з військовими и помилки в цій роботі не буде.

Освітяни вже звикли до того, що спроба узгодження з Вами будь-якого найпростішого питання призводить до того, що це питання буде Вами просто розчавлено і знищено. А підготовка військових фахівців буде Вами «зведена в могилу».

Відійдіть, не заважайте працювати вищим навчальним закладам і системі освіти в цілому.

 

Міністерство оборони України заявило про необхідність повернути до вузів…

 


Залишити коментар