КВІТ ПЕРЕСЛІДУВАВ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС ТА ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС «БОРОДЯНСЬКОГО ДЕСАНТУ» В УНІВЕРСИТЕТІ.

Бер.31.2016. / 1 коментар

Шановні колеги!

У тиждень, що минає, завершився черговий етап протистояння з рейдерами – судовий. Він тривав довго. Як на мене – цілу вічність. Але результату досягнуто, а з огляду на правову ситуацію в державі загалом, досягнуто дуже швидко. Суди визнали незаконність наказів про звільнення і поновили весь проректорський склад роботі. Як не намагалася «бородянська камарилья» відтягнути рішення, тиснути на суди, залякувати люстраціями та неатестаціями суддів та слідчих – нічого не вийшло.

Не скажу, що було легко. А реально – дуже важко. Але головне – ніхто не зламався. Навіть навпаки. Повні рішучості та радісного настрою взяти участь у виборах. Словом, «не дождетесь»)

Тепер кілька слів про висновки, якими хочу поділитися.

По-перше. Незаконність перебування «зальотної» тимчасової адміністрації доведена судом. Це вже не тільки моя думка, чи думка моїх колег, з якою можна погоджуватися/не погоджуватися. Це доконаний факт. Хороша судова перспектива щодо підтвердження незаконності наказів Квіта, легітимності т.зв. вченої ради тощо. Вже скоро.
По-друге. На собі переконався в недосконалості судової та правоохоронної системи. Декларовані Урядом реформи насправді навіть не починалися. Більше того, реформування, наприклад, поліції може відбуватися тільки після того, як на заміну старої моделі приходить нова. На сьогодні знищена стара і нова ще не запрацювала на проектну потужність. Утворився вакуум, який і породив розгул злочинності та беззаконня, оскільки слідство практично не працювало. Віднедавна ситуація стала покращуватися, хоча й повільно. Свідченням тому є зареєстровані кримінальні провадження проти Бадрудінова, Харченка, Шульги, початок їх допитів і, переконаний, швидке оголошення підозр. Особливо проти Харченка. Бо по поплічнику Квіта Шульзі процес пішов. Електронний браслет – свідчення серйозності намірів прокуратури.

По-третє. Харченко відмовляється виконувати рішення судів. Це також факт. Правові наслідки для нього зрозумілі. Але дикість ситуації в тому, що всьоме не виконати рішення суду дозволяє собі людина, яка має пряме відношення до навчального процесу. Це бачать студенти, викладачі, працівники. Це бачить міністр. Тобто професор власним прикладом вчить молодь не шанувати підвалини державного устрою.

Що ж, омріяний Харченком 5-річний термін перебування на посаді ректора може реально перетворитися на 5-річний термін ув’язнення за реальні злочини. Не сумніваюся, що так і буде. Під час нашої бесіди він видав таку сентенцію: «Я ні за що не відповідаю, я в.о., а не ректор. Я собі не належу. Я роблю те, що мені кажуть, тому вибач, я не буду тебе поновлювати». Після підписаних цим в.о. сотень незаконних наказів та розпоряджень, особливо введення в дію рішень т.зв. вченої ради, особисто у мене виникає підозра в адекватності цієї зрадливої людини похилого віку.

І насамкінець. Найстрашніший висновок з інспірованої ззовні ідіотичної ситуації. Судові розгляди підтвердили й інший факт – особистий вплив міністра Квіта на ситуацію в університеті, його підтримка незаконним діям рейдерів. І, увага! Регулярні порушення чинного законодавства міністром (!) – перенесення дня виборів, спроба скасування Статуту університету, припинення процедури виборів ректора, призначення нової наглядової ради, призначення/звільнення на свій розсуд виконуючих обов’язків, підписання/перепідписання штатних розписів у невстановлені терміни і т.ін.

Тобто, є всі підстави стверджувати, що свідомими неодноразовими порушеннями чинного законодавства на користь аферистів, МІІСТР КВІТ ПЕРЕСЛІДУВАВ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС ТА ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС «БОРОДЯНСЬКОГО ДЕСАНТУ» В УНІВЕРСИТЕТІ.

Ну що ж, влітку було важче, ніж зараз. Сумнівів у перемозі справедливості не залишилося. І скільки б Квіт разом з Урядом не чіплявся за своє крісло, кінець беззаконню настане. А за ним і відповідальність. Треба ж колись починати «Жити по-новому». От новий міністр і розпочне.

Все буде добре)

 

Шановні колеги!
У тиждень, що минає, завершився черговий етап протистояння з рейдерами – судовий. Він тривав довго. Як н…

Опубликовано Ярославом Козачком31 марта 2016 г.

Джерело: facebook.com


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар