Квіт продовжує «дивувати» замовними статтями чи зухвальством?

Бер.25.2016. / Коментарів: 2

На фоні занепаду освіти України дуже дивним є замовна стаття Квіта про успіхи, чи то сьогоднішні, чи то минулих років, чи взагалі успіхи у справі, до якої він не має відношення . Йдеться про програму “Горизонт 2020”.

Нагадаємо читачам, що у 2015 році Україна стала асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». «Горизонт 2020» – це найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом близько 70 млрд. євро, розрахована на 2014-2020 роки.

Дане членство надало українським учасникам рівноправний статус з їхніми європейськими партнерами, а також відкрило можливості впливу на формування змісту програми.

Задля справедливості слід зазначити, що вся копітка та напружена підготовча робота на дипломатичному, науковому та інших рівнях щодо приєднання України до програми «Горизонт 2020» була проведена Урядом Азарова. Зокрема, багато зусиль до цього доклало разом з Національною академією наук Міністерство освіти і науки України під керівництвом міністра Табачника.

Роль міністра Квіта у цьому питанні звелася лише до презентаційних заходів на заключному етапі підписання Угоди щодо приєднання України до програми». http://reider-nau.com/sergiy-kvit-rik-roboti-ministra-osviti/

Тому дуже дивним виглядає рапорт Квіта, неначе це – його заслуга. Може Нацбанку требо «відзвітувати», що він здійснив транзакції на 600 мільярдів доларів за перший квартал.

130105

Але до такої неадекватної поведінки міністра Квіта освітяни вже звикли. Чого варто було тільки спостерігати за тим, як, одягнуті в білі футболки з написом «Закон про вищу освіту», Квіт та Совсун бігали по Верховній раді і зображали радісну істерику, що вони домоглися прийняття Закону. І зовсім не соромилися того, що до його розробки вони не мають практично відношення. Хіба що додали ложку дьогтю в діжку меду.

Тепер те саме роблять з Горизонтом 2020. Але мовчанка Квіта останніми тижнями свідчить про те, що цей «секторальний реформатор» вже підшуковує собі місце роботи. А на новій роботі штату юристів може й не бути. Тому доведеться на допити і судові засідання ходити самому. Ото буде потіха!

Квіт продовжує дивувати…

 

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар