Квіт та корупція

Лют.1.2016. / Коментарів: 4

1

Внести від фракціїБлоку Петра Порошенкаподання про звільнення з посади Міністра освіти і науки України С.М. Квіта, першого заступника і заступників Міністра освіти і науки України, та притягнути їх до відповідальності

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

За час від призначення на посаду Міністра освіти і науки України Сергія Мироновича Квіта та першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Романівни Совсун ситуація у всіх галузях освіти і науки, окрім вищої освіти, не змінилася. Програма Уряду у 2014-2015 щодо освіти керівництвом Міністерства не виконана. Постійно виникають корупційні скандали та протиріччя із громадськістю.

Окрім того, керівництво Міністерства є активним прихильником співпраці із комерційними організаціями та фактичної підтримки ГО «Центр дослідження суспільства». Міністерство фактично комерціалізувало проведення державної підсумкової атестації із іноземної мови у 2016 році, про що повідомляє на усіх рівнях. Так, керівництво МОН активно пропагує приватну компанію MMPublications, яка навіть не має представництва в Україні. Натомість, дистриб’ютором продукції цієї та інших компаній є ТОВ «Лінгвіст», яке і монополізувало ініціативи в галузі іноземних мов. Постійно протягом останніх місяців посадові особи Міністерства посилаються на співпрацю із MMPublications, проте на сайті dpa2016.com.ua можна дізнатися, що освітяни фактично дають згоду на співпрацю із приватною компанією ТОВ «Лінгвіст». Незрозуміло, чому Міністерство взагалі рекомендує комерційний сайт для підготовки до складання державної підсумкової атестації, порушуючи цим рівноправність суб’єктів господарювання.

Враховуючи той факт, що подібні випадки відкритої реклами та схиляння працівників галузі до використання конкретних комерційних продуктів чи співпраці із конкретними комерційними організаціями, вимагаю припинити подібну практику та притягнути до відповідальності Міністерство освіти і науки України за кожний факт публічного просування комерційних чи громадських організацій. Цим порушується конституційний принцип рівності суб’єктів господарювання та громадських організацій, а також створюються умови для подальшого отримання неправомірної вигоди посадовими особами Міністерства.

Відповідно, пропоную рекомендувати голові фракції “Блоку Петра Порошенка” у Верховній Раді України Ю.В. Луценку внести від фракції подання про звільнення з посади Міністра освіти і науки України С.М. Квіта, першого заступника і заступників Міністра освіти і науки України.

Пропоную дати доручення правоохоронним органам провести перевірку співпраці та можливого неправомірного отримання вигод посадовими особами та керівництвом Міністерства освіти і науки України із ТОВ «Лінгвіст», ГО «Центр дослідження суспільства», ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», ТОВ «Гравіс» та усіма іншими комерційними та громадськими організаціями, конкретні назви яких, проекти, програми та продукти яких посадові особи Міністерства публічно рекламують. Також прошу з’ясувати, які взаєморозрахунки існують між Міністерством та юридичними особами, названими у цій петиції.

 

https://petition.president.gov.ua/petition/20539

(проголосовать крайне сложно!!!)

 

 


Коментарів 4 Додати коментар

Залишити коментар