Квіта треба «виносити»!!!

Завтра для Квіта знаковий день. Комітет з питань науки та освіти Верховної Ради України буде заслуховувати його звіт як міністра за два роки. Не за один, як полюбляють говорити урядовці. А саме два.

А два роки – достатній строк для того, щоб показати свою потенцію. А потенція так собі. Слабенька. Недоакти, недореформи, недокоманда, недоміністр.

Але ж прилипнув його зад до міністерського крісла так, що не відірвеш. Чіпляється за повноваження, за коритце, за корумповану службову машину, за заступницю під собою. Це ж потрібно було так докеруватися, щоб взяти в заручники не тільки міністерство, але й цілу галузь.

Некрасиво, не по-європейському якось виходить. Не личить так чоловікові. Але то марниця.

Занадто багато зобов’язань взяв на себе перед усякими бадрудіновими, цибульками, майснерами, шульгами, авдєєвими, прости Господи, Калитами.

Шансів, що Квіт просто вибачиться перед освітянами, впаде на коліна та щиро попросить вибачення за «реформи» – практично немає. «Нє по Сєньке шапка», – як зневажливо полюбляв говорити недоміністр про свого шефа Яценюка. Знав би він, що саме Яценюк стане за нього горою, коли смаженим запахне.

Доведеться ще трохи почекати до часу передачі повноважень наступному очільнику МОНУ. Освітянська спільнота держави має право отримати шанс на людське життя.

А Квіта треба «виносити» сам ця нікчема не піде, не європейське виховання!

 


Залишити коментар