Лапутько і тітушки проти феміди

Коли адвокатові бракує професіоналізму, він наймає тітушок. Відбулося перше засідання суду у справі В.Шмаров проти НАУ.

Лапутько

Нагадаємо, що кілька тижнів тому неадекватний Ісаєнко, перебуваючи в стані чергового нападу безпричинної люті, вирішив звільнити з роботи авторитетного Валерія Шмарова, директора Аерокосмічного інституту НАУ. Просто так, бо захотілося.

Ні, якусь причину Лапутько придумав. Але вона не видалася колективу переконливою. Настав час переконати суд у законності чергового дурного наказу Ісаєнка.

Внутрішній голос «юриста» Лапутька нашіптував йому: «Не лізь, дурак!» Але статус головного захисника Ісаєнка зобов’язувала його прийти на засідання і захищати позицію в.о. ректора.

На засідання також прийшли невідомі особи, які назвали себе студентами і вимагали від суду прийняти сторону Лапутька. Принагідно вони ображали В.Шмарова, хоча його представляв адвокат. Шоу не вийшло. Діалог судді і Лапутька все більше виявляв бліденьку фахову підготовку начальника юридичного відділу НАУ.

Суд оголосив в роботі перерву. «Незалежні активісти-студенти» сіли в машину до Лапутька і поїхали

Згодом з’явилися коментарі на сторінках Лапутька у Фейсбук. Нічого особливого. Як завжди потік свідомості, якби не одна фраза, яка змушує замислитися над небезпекою для колективу від альянсу неадекватної пари Ісаєнко – Лапутько. «Бейсболіст» сказав, що професор В.Матвєєв «на колінах» просив Ісаєнка залишити його на роботі.

Брехня очевидна, це порив фантазії у Лапутька та бажання психічно хворого Ісаєнка, щоб перед ним ставали на коліна – цілком реально. І зріст відповідний у глистознавця, і манія величі, яка притаманна обом.

Шкода, що міносвіти закриває очі на небезпеку, яку несе колективові університету правління неадекватних.


Коментарі закриті.