Ледь надутий гондон вважає себе дирижаблем

Гру.21.2018. / Коментарів: 4

                    Ледь надутий гондон вважає себе дирижаблем

                                                                (Свирид Панасович, Фейсбук)

isaenko-gondon-derizhabel-2

Для ока досвідченого авіатора поява на горизонті дирижабля завжди є подією непересічною і ніколи не залишається непоміченою.

Тому поява на обрії Національного авіаційного університету відразу трьох «дирижаблів» (дивись заголовок) викликала щире здивування співробітників, а студентів явно шокувала.

Бо попереду рухався найнадутіший «дирижабль» – сам пан Ісаєнко, що явно вирізнявся серед інших специфічною властивістю, яку неможливо пропустити: коли він виголошує будь-яку сентенцію чи позує перед камерою, неможливо позбутися враження, що людина (вибачте, «дирижабль») буквально милується собою. Красава, лапонька, цьом-цьом. Така собі моральна мастурбація, аж до психологічного оргазму. І довго вагаєшся, хто перед тобою: фарбований гусак, нарцис, чи «дирижабль»… Ні, мабуть, останнє…

Бо на горизонті бовваніє контур ще одного «дирижабля»- Артура Грантовича Гудманяна.

Причалює, але ніяк не розбереться з кормовими, (посадковими) вогнями «дирижабля»-лідера. Пре, як навіжений. Якби ж ще й не заважала і не плуталася під ногами, чи то по курсу, неадекватна постать «стейкхолдера» пані Білоус. Дійсно, нічого вплутуватись у чоловічі ігри. Тим паче, що на пару з Гудманяном вони успішно замордували викладачів постійними придуркуватими вимогами щодо переробки навчальних планів та програм. І дирижабль-Гудманян настільки увірував у свою неперевершеність, що дозволив собі публічно визнати на конференції трудового колективу, що його дії з навчальним навантаженням є «незаконними».

Білоус, дівчинко, відійди вбік, дай погратися хлопчикам (красавчіки, цьом-цьом…).

Найскладніша і найхаризманітніша постать третього «дирижабля» – Олександра Івановича Запорожця (Саші ТурЫста). Він завжди, враховуючи габаритні вогні «дирижабля»-лідера і «дирижабля»-педераста,  що заходить ззаду, завбачливо швартується збоку, щось тихесенько нашіптуючи на вушко… Злі язики кажуть, що то рекомендації. Рекомендації на звільнення колег. Бо він – єдина людина в ректораті, яка працює давно і знає усіх колег. Краще б забув про їх існування….

А десь там, за рогом (кажуть, у п’ятому корпусі) надувають чергового «дирижабля». Робота посувається  повільно, бо використовують ручний насос… Та й інші «дирижаблі заважають зі своїми не зовсім зрозумілими претензіями на повітряний простір.

Ці дирижаблі, які за швартовочні стропи утримують декілька народних обранців відкидають зловісну тінь на університет, на його майбутнє. Чи надути гондон, чи влити в нього відро води, кінець один – лусне.

Панове народні обранці! Незабаром вибори, подумайте і про своє власне майбутнє. Бо у напівнадутих «дирижаблів» (дивись заголовок) життя коротке… Використали за призначенням і викинули…

А вміст рваних презервативів може заплямувати і костюми, і репутацію. Хоча, уже заплямував.


Коментарів 4 Додати коментар

 • Да. І вибори скоро і суди йдуть, від яких Ісаєнко не знає вже куди бігти – чи то в Китай, чи то в Канаду.
  Але можуть на кордоні зупинити за кримінал по підробці виборчих документів.

 • А коли там наш «Авіатор» збирається тікати?))).
  Чи може він гадає що Шишов його в суді захистить?
  Прудіус не може бути захисником – вона особа зацікавлена – бо частенько в кімнаті відпочинку розслабляє напруженого шефа, а потім в душ і потім тікає через чорний вихід з кабінету щоб в приймальній не побачили напружені губи юриста.
  Да – займатися світськими втіхами на роботі це вам не результати виборів підробити.
  Кажуть що вже кримінальну справу завели за підробку виборчих бюлетенів.

 • Гудманян взагалі розуміє, що він один з організаторів фальсифікації виборів?
  Чи думає що Вінецька, Прудіус, Лапутько, Шишов його захистять?
  Нехай краще подумає як йому з Єнчевою гріх з себе зняти!
  Чи може він забув як підробляв підписи на документах та робив вигляд що так було передано з дільниці .

  Шановна редакція! Коллективу треба розказати як поточні засідання суду проходять та шо буде на майбутніх засіданнях, Коллектив повинен знати правду!

 • Стаття – просто в “ОЧКО”, вибачте – в ОКО.
  Скоро все закінчиться!

  Люди, збирайте інформацію бажано в формі доказів ….
  Час прийде і ВСЕ стане на свої місця !

  Запрошуємо ВСІХ прийняту участь в судовому засіданні у справі (суддя Шереметьева, про скасування виборів), яка проводиться в режимі відеоконференція. Там ВСЕ можливо побачити і Шишова з його БЛУДОМ у думках та нульових знаннях чинного законодавства, а також як суддя Шереметьева стала на сторону злочинців: Ісаєнка, Запорожець та інших “гандольерів” Хоча все прозоро і ввідомо: експертиза та свідки підтверджують нахабство та злочинну діяльність.

  Підтримую вашу боротьбу.
  Слава Україні!

Залишити коментар