«Легітимний»! Дайош нові маразми!

photo_2018-11-26_08-07-51

Не встиг розпочатися новий семестр, як «легітимний» Ісаєнко знову підкинув приводи для глузування з тупості його і його команди.

Ну от як не відреагувати на те, що студенти приступили до занять, а сесію ще не склали? Маразм, скаже читач, і буде правий. Нормативно-правова база Міносвіти гласить: студент може приступити до занять лише після складання сесії. Здав сесію – приступай до подолання нової висоти. Побачив своє прізвище в наказі – сміливо йди в “бі-маркет” затарюватися!

Але для студентів НАУ – акція! Приступай до занять, а сесію здаси потім, коли-небудь. Тобі сам Ісаєнко з Гудманяном прозоро натякнули, щоб не парився через дурниці. Не будуть же вони потім накази переписувати. А якщо ти контрактник, то можеш не те що сесію не здавати, а сміливо посилати викладача нах… і тебе за це все одно не відрахують. Головне, щоб бабки платив!

Особливий статус Ісаєнка як «ректора-новатора» ревно охороняє незаконно підписаний  держсекретарем П.Полянським контракт, а також заступник міністра з питань вищої освіти Ю.Рашкевич. Вочевидь, за інерцією вказівок корупціонера-Ковтунця.

Чи от, приміром, новий дах Роза замутила. Не в смислі політичного, там Андрієвський твердо засів. А в смислі прямому – новий дах першого корпусу, який приніс невимовну матеріальну радість «группе ответственных товарищей», що добряче погріли руки на багатті відкатів. Перегляньте відео і постарайтеся осягнути якісний рівень ремонту.

Добре, що нікого не прибило, а могло! Маразм? Так точно!

Ну і ще один маразматичний квест від Ісаєнка! Працюй, учись і не хворій! Ніби все правильно, але при температурі 11-14 градусів в аудиторіях це зробити вкрай важко.

photo_2019-01-28_15-45-56

А де профком? Чому не виконуються умови колдоговору? А профкому нас…ть. Гребенніков навчений не права колег захищати, а вилизувати Ісаєнкові в тих місцях, де ботокс зазвичай не застосовується. Це ще один маразм!

Ну і насамкінець. Колектив повинен усвідомити цікаву цифру. На кінець січня поточного року загальна заборгованість університету за комунальні послуги сягнула рівня майже 40 000 000 гривень!

Так що Ісаєнкові не до теплих аудиторій, дорогі колеги! Одягайтеся по сезону, пишіть і друкуйте в рукавичках, беріть з собою термоси з гарячим чаєм, та й не забувайте запасатися ліками!

А якщо, не дай Бог, занедужаєте, то знайте, що можете подати в суд на «легітимного», попередньо комісійно зафіксувавши температуру в аудиторіях і зробивши копію колективного договору. А довідка від лікаря все підтвердить.

Будьте певні, викладе “мачачучецкий менеджер” Ісаєнко свої чесно вкрадені у колективу кошти і компенсує витрати на лікування.

P.S. Ісаєнко, дайош нові маразми! З нетерпінням чекаємо!

Щиро «люблячий» тебе і дуже пильний

reider-nau)

 


Залишити коментар