Лілія Гриневич, чим Ви займаєтесь?

Гру.30.2016. / Коментарів: 3

Звертаюся до Міністра освіти і науки Украіни Лілія Гриневич!

Чи дісно правда те про що йдеться в цій статті і у відео? У вас в міністерстві на затвердженні знаходиться нова редакція Статуту Національного авіаційного цніверситету. Прочитайте його уважно! Зупиніть цю вакханалію навколо університету! Ваші з’ясовування стосунків з М.Луцьким вже всіх дістали! Авіаційний університет- це 4500 спіробітників! Близько 1000 чоловік зараз попередженні про реорганізацію! За кожним з них сім’і! Невже ви дійсно думаєте, що реорганізувавши Інститут заочного і дистанційного навчання, Інститут післядипломноі освіти і Інститут довузівськоі підготовки в Інститут безперервноі освіти ви дійсно покращите роботу цих інститутів?! Ви думаєте, що люди не розуміють для чого все це робиться? Як можна було призначити во ректора НАУ людину, що з розгромним рахунком програла попередні вибори ректора НАУ і тепер горить помстою?!

Як кадровий працівник доводжу до вашого відома, що скорочення посад проректорів проведено з грубими порушеннями трудового законодавства! Вже подано декілька нових судових позовів! І я впевнена, що ці суди НАУ будуть виграні, бо бачила всі додані до позовів документи!

Реорганізовано відділ кадрів і документозабезпечення у відділ управління персоналу. На посаду начальника відділу призначено особу, яка ні дня не працювала в кадрах, а за освітою інженер-будівельник! В її сейфі одночасно знаходиться дві печатки ( відділу кадрів і документозабезпечення і відділу вправління персоналом) і вона навіть не розуміє, що це грубе порушення законодавства! Документи оформлюються заднім числом, печатка ж не знищена! Чи може така людина правильно провести процедуру реорганізаціі? На посаді директора Інституту заочного і дистанційного навчання станом на сьогодні працює одночасно дві особи ( два директори)!

Запущено реорганізацію відділу охорони!

Скорочено посади чотирьох деканів! І т.д ….

І звичайно ж апогей це зміна назви посади ректора на Президента! Ви вже там зовсім подуріли??? Ліліє Михайлівно, схаменіться! Навіщо Ви набралися такого негативу? Гоніть ви того Ковтунця в три шиі, бо він Вас доведе туди, куди Майснер довів Харченка! Колектив НАУ не голосував за Президента НАУ! Цьому є безліч свідків! Підміна редакцій Статуту це кримінал!

Чи не пора оголосити вибори в НАУ і дати колективу можливість зробити свій вибір?!

facebook


Коментарів 3 Додати коментар

  • Лилия Гриневич! Жгите! Но не забывайте ,на какой высоте придётся Вам переобуваться. Вон новости бьют о зяте бывшего президента,который поменял политику ЕС и НАТО. Запасаемся попкорном. Самое интересное будет после 20 января.

  • Кілька питань до МОН. Чи це кадрова безграмотність? Чи це природна тупість? Чи це користається міністр з того, що руки в прокуратурі не скоро дійдуть до неї і вона, як Квіт, зіскочить з поїзда? Чи?..Чи?… А це ж долі людей, людей, чуєте, пані Лілю? Чи шелест доларів вам вуха заглушив? Мимоволі приєднуюся до того чоловіка, який вам побажав у своєму дзвінку на ваше інтервю дуже жорстокої долі Практично, плюнув вам у обличчя. А ви обтерлися і хіхікнули щось. Як ще до вас можна достукатися, не знаю.

  • Читаю та дивуюся – таке враження, що недоміністр від освіти вже скільки наробила зла освітянам, що всім остогидла! У людей немає ні краплі позитиву у її адресу. Ця жіночка так опаскудилась перед освітянською спільнотою своїми недоумкуватими “реформами”, що люди мовчать, аби не посилати їй прокльонів, щоб не гнівити Бога!

    Але діяти не перестануть і, прийде той час, коли вона та її подєльники отримають в повному обсягі за ґвалтування системи освіти та науки в Україні. Правда сильніше кривди і це має своє підтвердження у віковій історії людства – траєкторію бумеранга ще ніхто не зміг змінити навіть за дуже великі гроші!

Залишити коментар