Лілія Гриневич: Побачити результат реформ в освіті можна буде через 10 років

Майбутній міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про першочергові завдання, які вона поставить перед собою, очоливши Міністерство освіти і науки України.

“Відповідно до домовленостей “Народний фронт” матиме в новому Уряді сім міністрів. Cеред міністерств, які очолять представники нашої фракції, є Міністерство освіти і науки України. Фракцією мені було запропоновано очолити його”, – повідомила нардеп.

“Думаю, що маючи досвід роботи головою профільного комітету Ради я маю достатнє розуміння існуючих проблем в освіті та науці. Тому я готова піти туди, де буду більш корисною”, – зазначила Гриневич.

За її словами, зараз передусім потрібно правильно завершити навчальний рік, вчасно видати атестати, провести тендер на придбання підручників, доопрацювати нормативно-правову базу необхідну для імплементації закону про вищу освіту.

Згадала Лілія Гриневич і про новий закон про освіту, а також наголосила на необхідності розробки нових стандартів освіти.

“Важливим є те, чому ми навчаємо в школі. Ні батьки, ні діти, ні вчителі не задоволені стандартами освіти в початковій школі”, – наголосила  вона.

На її думку, дуже проблемним є питання професійно-технічної освіти, де є складності через зміни у системі фінансування.

Гриневич відповіла на запитання щодо помилок попереднього міністра, які треба врахувати в своїй діяльності новому очільнику Міносвіти. На її  думку, це питання ставити передчасно. Вона вважає, що оцінити діяльність попередника можна буде пізніше, коли буде видно результат реформ – через 10-20 років. Також вона наголосила на важливості роботи зробленої міністерством за попереднього міністра освіти, адже ці два роки були непростими для країни.

Джерело vnz.org.ua


Залишити коментар