Лист Харченка – агонія «іудушок-карликів»

Сер.22.2016. / Коментарів: 2

Цей бліденький інформаційний опус складений Майснером, і підписаний в.о. ректора, є відповіддю на звернення О.К.Бадрудінова до Міністра і Комісії з приводу повного розбалансування роботи колективу і загроз існування університету через «абсурдне» керівництво нашим університетом Харченком-Майснером.
Це спроба хоч якось вплинути на вкрай негативні попередні висновки роботи Комісії – гнати в шию і Харченка, і «першого прожжонного з адміністрування»)

Об’єктом нападу знову є Статут університету. Мета – працевлаштувати Майснера хоч на посаду «рядового» проректора, але надавши йому повноваження аж трьох (!) проректорів. Про «рядового» погоджуюся. Бо жодного звання, чи ступеня, чи досвіду)

Щодо скорочення кількості проректорів з 7 до 5, то Харченко як «науковець», мав би послатися на передвиборчу програму щонайменше трьох кандидатів в проректори, де чітко вказана саме така конфігурація. Але вкрасти чуже – звична річ для Петровича.

Нагадую. Вчена рада не є легітимною. Це висновок ДІНЗ. І для того, щоб змінити Статут, необхідне погодження конференції трудового колективу. Загалом проект нового Статуту більше нагадує передвиборчу технологію, ніж головний документ вищого навчального закладу.

Щодо чергових звільнень вже інших проректорів. Повний ідіотизм. Ще раз підтверджує фірмовий почерк Майснера – звільняти у відпустці, на лікарняному тощо – не проблема. Тим часом існує наказ про взаємозамінність проректорів на час відсутності когось із них. Там все прописано. А призначати в.о. проректорів – ще один майснерівський маразм. Та й великий сумнів викликає, принаймні у мене, те, що озвучені претенденти дали згоду на це. Та й вакантних посад поки немає. Тут спрацьовує бажання Харченка «спалити» все більше колег, прив’язати їх до рейдерського корабля, з якого вже давно побігли гризуни)

І для того, щоб когось звільнити, скоротити, призначити тощо – необхідне погодження вченої ради, і міністерства в частині зміни штатного розпису. А там при назві НАУ всі здригаються.

Щодо професора (а не доцента) Ірини Зарубінської. Вона не погоджувалася писати заяву на посаду проректора. Вона виграла всі суди. Вона вимагає поновлення за рішенням суду, з виплатою належної компенсації, яку доведеться сплачувати особисто Харченку. Так що викладене ним – чергова цинічна брехня.

Об’єднувати в одну команду Бадрудінова і Луцького – ще один ідіотизм, розрахований на простачків. Таких в університеті немає. Але Майснер думає, що навколо всі простачки. Але загалом прикольно звучить інсценування боротьби між ними) А Квіт, мабуть, координував це інсценування)))

Це викликано передостаннім абзацом, в якому в.о., як в тому похабному віршику, намагається переконати адресата: «… лиш тільки я…», ну а закінчення ви знаєте)

Мав би хоч трохи совісті і подякував Бадрудінову за два призначення в.о. ректора, які той випросив у Квіта для невдячного Петровича.

Інформую колег, що за кримінальним провадженням Харченку за ст. 382 ККУ, світить до 5 років позбавлення волі. Слідство продовжується. Харченко ходить на допити.

І ще одне. Висновками аудиту також займаються правоохоронці. Нагадую, виявлено 9 (!) мільйонів нецільового використання наукових коштів тим же Харченком. Це факт.

Висновок: Лист Харченка – агонія «іудушок-карликів». А кінець їх «державницької діяльності» задля «розвитку університету» вже близько)

Квартет 2

Джерело: www.facebook.com

“УСТАВШИЙ” В.О. РЕКТОРА НАУ ХАРЧЕНКО В.П. СПАСАЕТ БЕЗДАРНОГО МАЙСНЕРА ИЛИ СЕБЯ?


Коментарів 2 Додати коментар

  • В таком возрасте как у старца харченко ,люди больше думают о духовном, а не о материальных благ, тем более о власти. Публичность майснеру-собачонку сделали мы с Вами. Ну кто такой майснер, харченко? Что полезного они сделали для людей, университета, ни говоря уже на поприще государства. Жопализун шульга, который в последнее время не знает кому еще лизнуть. Правда по последним его статьям, цель найдена. И цель эта – Лиля Гриневич. Будем надеяться ,что пани министр выше этого. А шульге параллельно лобзанию, нужно научиться ремеслу “Мытья ног чужим людям”,очень хороший бесплатный совет. Пиар-менеджеры высшего звена не брезгают этим.

  • Шульга! Если читаешь этот пост. Напоминаем, что 23.08.2016 в 16:00 будет заседание комиссии. Не очкуй. Приходи. На людей посмотришь, себя покажешь. Расскажешь о своих псевдореформах. Не прячься. Приходи.

Залишити коментар