Льотчик-ідіотчик!

Це знову про Ісаєнка – головного ньюзмейкера посвяти в першокурсники, манія величі якого збільшилася до масштабів серйозного психічного розладу. Спеціалісти вважають, що коли глистознавця будуть судити, він покаже суду довідку про те, що він психічно хворий, і намагатиметься уникнути в такий спосіб кримінального покарання. Дуже схоже на правду.

46948

У минулому матеріалі «reider-nau» уже інформував читачів про те, що у визначений Указом Президента України жалобний день пам’яті за загиблими на українсько-російській війні проводити святкові заходи заборонено. Тільки ідіот міг взяти на себе сміливість проігнорувати таку обставину.

Читайтей тут: Дискотека на кістках

Ісаєнко підпадає під таке визначення, бо заради задоволення власних егоцентричних потреб таки провів у траурний день концерт-дискотеку з голими дівками і хлопцями. Дуже «доречно», навіть зайве коментувати.

photo_2019-08-29_18-44-53

Але справжньою фішечкою, заради якої Ісаєнко таки провів це «свято одинокого дебільного екстраверта», була його ексцентрична поява серед першокурсників і їх батьків.

46929

Коли ведучий оголосив, що «до нас летить ректор», то десятки викладачів, які були присутніми на «святі», звели очі до неба в надії побачити як на дірявому парашуті на шаленій швидкості мчить до натовпу Ісаєнко, щоб встигнути помолитися за його пропаще нікчемне царювання. Щоб подивитися як гробар університету перетвориться в млинець коров’ячого лайна, в якому живуть гельмінти – предмет глибокого наукового зацікавлення ісаєнка. Але, на жаль, надії розтанули так само як і сподівання побачити на карточці адекватну зарплату за серпень.

Ісаєнкове ботоксне старече тіло прилетіло на приватному навчальному К-1, з Козельця. Сіло на ЗПС ДМА «Київ» і зарулило на територію Державного музею авіації. Політ був зареєстрований як навчальний.

Це, як думав собі Ісаєнко, було апогеєм його, відомого плагіатного глистознавця, причетності до української авіації. Так, більшість присутніх була вражена і здивована.

Але не клоуном «ректором».

Посвячені в ази авіації розуміли, що за всі ці циркові номери дуже дорого платить університет. Забаганки старіючого дурника – мінус добра сотня тисяч гривень з бюджету колективу.

Спочатку треба було заплатити за доставку літаком «тєла», потім заплатити за повітряний коридор, потім заплатити за використання аеропорту Жуляни, на якому трафік польотів зашкалює, заплатити за використання ЗПС, заплатити за послуги навігації і т.ін.

За чєй счьот банкєт, таваріщь? Правильно. За наш з вами. Тільки заради того, щоб професійний імпотент відчув психологічний оргазм від своєї «значущості».

Допускаємо, що цю розкіш «порішав» член Наглядової ради НАУ, заступник директора ДМА «Київ» алкоголік О.Петровський. Але тоді він мав би заплатити за це зі своєї кишені, а не бюджету аеропорту. Та Петровський має відпрацьовувати за преференції, які Ісаєнко надав його безталанній дружині, про що мова піде в наступних матеріалах.

Просимо правоохоронні органи вважати цю публікацію офіційним зверненням. Хтось попаде під кримінал. Або Ісаєнко, або Петровський. Без різниці.

 


Залишити коментар