Любими шляхами утриматись – основна задача Ісаєнка на найближчий час в НАУ

Кві.28.2017. / Коментарів: 4

Друзі!

Учора в.о. ректора НАУ Ісаєнко запропонував присвоїти університетові ім’я Великого Олега Антонова.

На перший погляд цікава ідея, але в ній прихована чергова афера.

Справа в тім, що присвоєння імені означає ліквідацію “Національного авіаційного університету” і утворення нової установи – “Національного авіаційного університету імені Олега Антонова”.
Гра на такому авіаційному патріотизмі відкриває Ісаєнкові та його покровителю Ковтунцю шлях до невиконання рішення суду про поновлення на посаді в.о. ректора Р.Хращевського, бо НАУ більше не буде, а також продовжити свій статус в.о. як мінімум ще на 6 місяців. А за цей час можна звільнити ще більше викладачів та співробітників, незгодних з руйнацією університету.

Перейменування буде зафіксоване у трудових книжках. Усі змушені будуть писати заяви на працевлаштування до нової структури. Не факт, що усім підпишуть. Це як тотальна реорганізація, через яку пройдуть не всі.

Це ще один спосіб продовжити знущання Міносвіти над колективом університету, спроба знову відтермінувати вибори ректора. Чи хтось прораховував матеріальні збитки? Що зміниться після переіменування? Чи потрібно міняти Статут, виготовляти печатки і штампи, благки, назви підрозділів тощо?

Обговорення перейменування відволікає увагу колективу від проблем реальних, які спровоковані дворічним бездарним керівництвом “тимчасових”.

Колектив має відстояти своє законне право обрати керівника. А вже потім легітимний ректор нехай пропонує свої новації. У тому числі й пропозицію про перейменування.

Будьмо пильними!)

 

Друзі!
Учора в.о. ректора НАУ Ісаєнко запропонував присвоїти університетові ім’я Великого Олега Антонова.
На перший погл…

Опубликовано Yaroslav Kozachok27 апреля 2017 г.

 


Коментарів 4 Додати коментар

  • Враховуючи що у нас в міністерстві популісти, грабіжники і сволота, ніяк не українці, варіант як такий можливий. Інакше чому не будучи РЕКТОРОМ робити такі дії? Уже котрий рік ми без законного ректора. Зараз якесь чмо робить з себе великого і правильного ректора? що це за беззаконня?? скільки вже можна?

    • нарід у нас такий, одні ведуться, інші бояться, другі нічого вдіяти не можуть, розчаровуються, треті на цьому заробляють і їм це наруку…

  • […] не идут рейдеры что бы добиться своего: одни хотят менять название, а другие просто манипулируют государственным […]

  • Под удар будет поставлено само существование НАУ как структурной единицы. А что придёт на его смену? Могу предположить, что вновь создаваемая структура ну совсем будет не стыковаться с ныне действующей!

    И вся история этой глистоподобной возни говорит об этом. То, что хотели сделать с наскока, под этой маркой могут, если коллектив схавает все это, провернуть сейчас! И это очень РЕАЛЬНО : все уволены, делай что хочется в угоду себе любимому глисту и гейсообществу тупоголовых ублюдков, выстраивай структуру под своё узкопонимающее состояние, главное – распилить бабло, землю и материально-техническую базу Универа…

    И основная масса честных, профессиональных и добропорядочных людей, просто не пройдут сито глиста и будут, под маркой реорганизации, выброшены на улицу!!! А подонкам все равно: что делать, кому служить и кого ублажать, они готовы приспособиться под любого, кто им будет отстегивать бабки.

Залишити коментар