Люблять таки в Солом’янському районі Діму Андрієвського!

За матеріалами: www.facebook.com

dmytro-andriyevskyj

До мене почали надходили листи з фан-клубу Андрієвського з проханням опублікувати інформацію про пригоди цього бравого солдата. Прикладають цікаві документи, які я поступово буду викладати.

Сьогодні в меню: ПЕРСОНАЛЬНІ звернення кандидата в депутати по 222 ВО Д.Андрієвського до своїх виборців.

Специфіка листа:

 1. Друк та відправка такого типу документів для понад 100 тис. осіб/виборців технічно можливо було здійснити лише через одне з комунальних підприємств міста Києва. Вручну виконати таке завдання – неможливо. Тому, ймовірніше, підрядником цього виборчого проекту «опозиціонера» Андрієвського було КП «ГІОЦ». Звичайно ж не безкоштовно і звичайно ж не офіційно. Тобто, Андрієвський, перебуваючи в «жорсткій» опозиції до влади, дивовижним чином зумів застосував адмінресурс для своїх політичних цілей (запам’ятайте цей факт, коли будете читати сам лист). Совпадєніє-совпадєніє, не думайтє!!
 2. Лінгвістична конструкція самого листа нагадує роботу нелпера/невдахи/початківця. Текст в міру сопливий, проте навряд чи розчулив і зачепив виборця. Діму м’яко-кажучи розвели. Ну то таке…
 3. І саме цікаве. Я переконаний, що Андрієвський бажав чи, щоб цей документ був втрачений назавжди. Бо фактично, лист демонструє намагання політика продати виборцю певне/краще майбутнє. А тепер увага! Майбутнє Андрієвського наступило сьогодні!! Можемо порівняти його свідому брехню в 2012 році і чого він добився станом на 2019 рік. Мої коментарі в цьому пості будуть упередженими, тому прошу особисто прочитати скріни документа. Переконаний, кожен знайде для себе те, що ще раз підтверджує – Дімі Андрієвському не місце в політиці!

Отже, йдемо спочатку.

 1. «Звертаюся до Вас із цим листом, бо не завжди є можливість зустрітися». Ага, він особисто знає всіх 160 тисяч виборців і регулярно з ними зустрічається.
  Тобто, якщо Андрієвський в день відвідує 3 своїх «добрих знайомих» і витрачає на це хоча б одну годину часу, то для того щоб пройти одне коло таких зустрічей йому потрібно 146 років. Таким чином, ми маємо в районі свого Дмитра Йосиповича Дункана-Маклауда!
 2. «Я – Дмитро Андрієвський, мені 45 років, виховую трьох дітей, люблю свою роботу, маю багато планів та задумів». Це в НЛП маніпуляціях називається – упущення. Андрієвський забув згадати в цьому абзаці про три свої шлюби і… ще дещо, но то таке…
 3. Перша частина листа насичена фразами(словами)-маркерами: «люблю свою роботу», «живу повноцінним трудовим життям», «завжди отримував задоволення – і як робочий…», «вкладав у роботу всі свої сили», «зусилля».
  Ну ви зрозуміли тепер, який звитяжний депутат у нас є, роботяга, кремЕнь! Коротко: текст написано в совковому стилі для тих, кому за 60 і мріють назад в СРСР.
 4. «моє життя, моє сумління» – ноу коментс!! Звідки в нього сумління?
 5. Про роль «злочинної влади» в житті Андрієвського можете судити по тому, з якою легкістю він «порішав» собі питання в КП «ГІОЦ».
 6. «У той же час, з особливою гостротою переді мною почали поставати, здавалося б, прості запитання: „Яку країну, яке місто, яке життя я залишу нашим дітям та онукам? Що я можу зробити зараз, щоб про мене згадували з подякою?”.
  Діма, б’ємо чолобитну перед тобою. Почитай на форумах слова вдячності за твої звитяги. Напевно шкодуєш, що колишній президент тобі медальку «За працю і звитягу» не дав. Так, в АП знають про всі твої подвиги.
 7. «Особливо вони підсилилися, коли моя 10-річна Настя під час нашої прогулянки по рідному Відрадному запитала мене: «А чому у нашому місті такі побиті дороги та двори?» І я не знайшов для своєї доньки швидкої відповіді…»

  Красавчик, класна спроба зіграти на емоціях. Пошукай тепер для своєї доньки відповіді на коменти твоїх «фанатів»:

  «Знаем эту морду…. Тоже было ничто…. Стало великим депутатом. А Отрадный, до сих пор, как свинарник, в подъезды, многие, зайти противно, асфальт страшный….одна показуха…»,

 8. «Андриевский пообещал два года назад , что сделает три ступеньки перед подъездом в течение трёх дней. Прошло только два года. Нам уже ЖЕК сделал. Худо- бедно, но сделал. Обіцянки-цяцянки. Заяву ми писали. Зрозуміли, що нічого не виконають.»,

  «Більше Відрадний не буде голосувати за нього!».

  😎 А це моє улюблене: «І стало ясно: так далі продовжуватися не може, необхідно кардинально зупинити ходу «покращувачів життя для себе вже сьогодні».

  Так, потрібно зупинити цю ходу і… очолити її! Стати головним рішалою на районі!

 9. Далі – жир! «Так, ще у 2008 році, добившись у Київраді відміни рішення влади щодо підвищення тарифів на комунальні послуги у 3 рази, я переконався, які величезні можливості можуть відкритися для створення достойних умов життя людей у разі наявності жорсткої і принципової позиції, навіть коли ти знаходишся у меншості. Я пишаюся тим, що мені вдалося домогтися цього рішення, пишаюся тим, що його результати відчула кожна київська сім’я».
  ДІМА, КОЖНА УКРАЇНСЬКА І КИЇВСЬКА СІМЯ ВІДЧУЛА НА СОБІ, ЯК ТИ, БУДУЧИ ОДНИМ З КЕРІВНИКІВ ПРОФІЛЬНОГО КОМІТЕТУ ПАРЛАМЕНТУ ПО ЖКГ ДОМІГСЯ ЗРОСТАННЮ ТАРИФІВ ДО КОСМІЧНОГО РІВНЯ. Можеш записати собі цю тезу і використати в наступному меседжі до виборців.
 10. Далі, розпил бюджету, оборутки з майном тощо. Одним словом, всі улюблені блюда Дмитра на сніданок, обід і вечерю.

Далі буде…


Залишити коментар