Майснер Андрій Васильович. Недопроректор з економіки та адміністративно-господарської роботи (з адміністрування)

Тра.19.2016. / Коментарів: 3

МАЙСНЕР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Майснер

Офіційна біографія:

Дата народження: 21 вересня 1979 року.
Освіта: вища економічна, вища юридична.
Досвід роботи: працював в банківській сфері, в органах державної податкової служби, державної контрольно-ревізійної служби, Міністерстві фінансів України та інших державних органах, установах і комерційних організаціях.
Почесний працівник державної податкової служби України, сертифікований спеціаліст з корпоративного управління та проектного менеджменту.
Одружений, двоє дітей.

Неофіційна біографія:

Ніколи не затримувався більше року на одному місці. Після того, як керівництво починало розуміти кого взяло на роботу – шукало приводи для звільнення, або переведення. Спеціаліст по схемах відмивання бюджетних коштів через проведення тендерів, орендні стосунки, закупівлі товарів послуг. Будучи одним з керівників КРУ м.Києва практично зупинив проведення тендерів до того часу, поки не забезпечив задоволення свого приватного інтересу.
Активний діяч молодіжного крила Партії Регіонів «Молоді регіони». Близький друг нардепів від ПР Артема Пшонки та Андрія Пінчука. Рейдер зі стажем. Має зв’язки з кримінальним світом.
Особливість управління: не підписує ні за яких обставин важливі фінансові документи. Одночасно намагається управляти процесами.

231312

333
Бізнес-партнер О.Бадрудінова. Усі підприємства, засновником яких є Майснер, або припинили свою діяльність, або не платять податків до бюджету держави. Це ще одне підтвердження нечистоплотності даного персонажу.
У Держслужбі України мав підпільне прізвисько «слизький злодій».
Подав свою кандидатуру на балотування на посаду члена Рахункової палати України.
Увага: Майснер має подвійне громадянство – України та Федеративної республіки Німеччина. Це не тільки порушення Конституції України, але й свідчення того, що ця людина перспективи для себе і своєї сім’ї в Україні не бачить.

Посилання для ознайомлення:

Майснер атакує НАУ  Частина 1

Майснер атакує НАУ  Частина 2

maisner

І це ще не все…


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар