Майснер спакує чемодани

Заява Президента України про наведення порядку з випадками подвійного громадянства не на жарт схвилювала осіб, які окрім українського мають паспорти інших країн.

У кожного з порушників Конституції був свій власний мотив. Здебільшого він полягав у тому, щоб мати преференції при  пересуванні за кордоном, при отриманні соціальних виплат, пенсії, можливості втекти з країни у випадку кримінального переслідування, або просто так, щоб було.

Відтепер цим особам доведеться обирати Батьківщину. Схоже, що Президент взявся за справу серйозно.

Засмикався і університетський «подвійний агент» — гер Майснер, громадянин України та Німеччини одночасно. Професійний аферист, заражений вірусом шариковщини до професорського класу, який випадково потрапив у вищу школу з першими «бородянськими сміттярами».

Упоротий Майснер

Майстер давно шукає роботу, а тепер доведеться шукати її не в Україні, а, скоріш за все, в Німеччині. Кажуть, він уже надіслав своє резюме у два тамтешніх університети. В один на посаду наглядача гуртожитку, а у другий – заступника керівника служби безпеки з режиму. Диплом «юриста-економіста» заочної форми навчання Європейського університету німецькими колегами до уваги не взято, тому вимогу про проректорські посади негайно відхилено..

От, швайне, подумав Майснер. – Квіт визнавав, а вони ні…

glavcom.ua


Залишити коментар