Майснер та Шульга й сьогодні живіші всіх живих.

Вер.28.2016. / 1 коментар

Рішення комісії МОН ігнорується в.о. ректора НАУ Ісаєнком!

kvartet-2

 

На третій день свого «царювання» в університеті, в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко визначив хто буде його заступниками. На засіданні ректорату Володимир Миколайович високо оцінив роботу за минулий рік проректорів Майснера та Шульги.

У своїй промові в.о. ректора також зазначив, що рішення Комісії Міністерства освіти і науки України виконувати не обов’язково. А що стосується Майснера, то заслуговує на увагу той факт, що вперше в Україні була введена посада «першого проректора з адміністрування», а ще ми маємо унікальний випадок, коли людина «зі сторони» активно включилася в процес управління вищим навчальним закладом і показала такі достойні результати своєї праці.

Також новий виконувач обов’язків високо оцінив результати роботи ще одного проректора – Володимира Шульги. Незважаючи на різке падіння кількості студентів заочної та дистанційної форми навчання, йому вдалося застабілізувати колектив НН Інституту заочного та дистанційного навчання.

Проректорам та керівникам підрозділів були дані відповідні доручення, спрямовані на покращення ситуації.

Читайте також: “ПРОРЕКТОР” НАУ ВЛАДИМИР ШУЛЬГА: У СТУДЕНТОВ НЕТ ВЫБОРА – НАДО ХОРОШО УЧИТЬСЯ…


Коментар 1 Додати коментар

  • Придет время и мы будем свидетелями ,как нечисть будет менять портянки под новое политическое веяние. А воспринимать слова жулика исаенка не стоит. Пусть ждет письма счастья и будет ему на старость счастье.

Залишити коментар