Майснер знову гавкнув на офіційному сайті НАУ.

Недопроректор з адміністрування Майснер знову здивував.

Інформація уже публікувалась, тому просто нагадаємо хронологічно:

12 травня співробітник НАУ виступив на першому засідані комісії МОН з наступним повідомленням:

Після чого все ж таки Майснер звільняє 17.05.2016 року Герасименка Ростислава.

111

Трошки подумав, згадав що обіцяв нікого не звільняти без попереднього інформування комісії МОН, та зробив вигляд, що звільнення відбулось за два дня до засідання. ПРОСТО ГЕНІАЛЬНО!!!

 

Сьогодні на сайті НАУ прочитав дивні новини. Андрій Майснер написав, що я був звільнений 10.05.2016р., а не 17.05.2016р…

Опубликовано Ростиславом Герасименко 19 мая 2016 г.

Мало того що генію таке прийшло в голову, так він рішив оправдатись і написав бред-собачий на офіційному сайті НАУ. КАРЛ на офіційному!!!!! Та щей таке!!!

Велика просьба читати з обережністю. Нервова система може не витримати:

В зв’язку з прагненням адміністрації НАУ довести Комісії МОН України безпідставність скарг і заяв представників групи М.Луцького (які писались синхронно в одні й ті ж самі дати) щодо ситуації в НАУ, 12 травня 2016 року під час публічного засідання Андрій Майснер завірив членів комісії в тому, що жоден із скаржників не буде звільнений з роботи в період комісійного розгляду скарг і заяв. Якщо ж закон вимагатиме цього – то лише  після поінформування комісії.

Керівництво НАУ чітко і принципово дотримується взятого на себе зобов’язання.
У той же час організована група осіб на чолі із екс-першим проректором М.Луцьким продовжує намагатися маніпулювати громадською думкою, викривляти дійсність і дезінформувати як трудовий колектив, так і членів комісії МОН України.

Такий собі екс-працівник відділу кадрів і документообігу НАУ Р. Герасименко, один із “скаржників”, та інші члени групи М.Луцького 19.05.2016 розповсюдили в мережі Інтернет інформацію про нібито порушення узятих зобов’язань адміністрацією НАУ та його звільнення 17 травня 2016 року.

Ця інформація є завідомо неправдивою та вчергове свідчить про дискредитаційну кампанію проти НАУ і трудового колективу з боку організованого угруповування з екс-керівників університету та їх поплічників. Р. Герасименко, який був за два місяці попереджений про звільнення в зв’язку зі скороченням посади і реорганізацією відділу, звільнений ще за два дні до першого засідання комісії, а саме 10 травня 2016 року, в установленому законодавством порядку.

Судячи з усього, відповідне угруповування продовжує маніпуляції та намагається викривленням інформації ввести в оману Комісію МОН. Є сподівання, що члени Комісії усвідомлюють це і готові приймати лише об’єктивні, аргументовані і прозорі рішення, виходячи з доконаних фактів, офіційних документів тощо.

http://nau.edu.ua

P.S.: Чи це мені одному здається, що тут психлікарня уже не допоможе?


Залишити коментар