Майснера чекає не «палата», поводок Шульги.

За минулі дні всі адекватні співробітники раділи з приводу подій, що відбулися поза межами НАУ. Мова йде про оголошення вироків у судах не на користь рейдерів.

Поновлення Я.Козачка

«Ще один звільнений проректор НАУ поновився на посаді через суд. Учора, 29 березня, рішенням Солом’янського районного суду столиці поновлено на посаді проректора Національного авіаційного університету  Ярослава Козачка.

Відповідно до рішення суду, університету необхідно скасувати наказ в.о. ректора НАУ про звільнення Козачка з посади та виплатити середній заробіток за період вимушеного прогулу у сумі 135 тис. грн.

Нагадаємо, 9 березня звільненого з посади першого проректора НАУ

Поновлення М.Луцкого

Першого проректора Національного авіаційного університету рішенням Солом’янського районного суду 9 березня, поновлено на посаді.

“Сьогодні рішенням Солом’янського суду поновлений на посаді першого проректора НАУ. Суд розібрався. Припинив грубі порушення законодавства ставлениками Квіта. Допускаю, що можуть ще бути апеляції, оскарження тощо. Це займе деякий час, але факт порушення законодавства, перевищення службових повноважень очевидний”, — написав Максим Луцький на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Луцький обіцяє направити на потреби органів студентського самоврядування НАУ 150 тис. грн, які суд постановив йому виплатити.

за матеріалами vnz.org.ua

У свою чергу перший проректор з адміністрування Андрій Майснер заявляв, що “Жоден із екс-проректорів не може повернутися в НАУ в законний спосіб”. Саме так він прокоментував інформацію про повернення Максима Луцького та його колег на роботу до НАУ.

Перший проректор із адміністрування при цьому зазначив: “Хворобливий стан судової системи, безкарність, кругова порука та будь-які інші сприятливі для такого роду судових рішень чинники, виконання яких апріорі є унеможливленим, вчергове доводить безперспективність намірів “сірих кардиналів із минулого” повернутись на керівні посади в державний ВНЗ і, водночас, об’єктивний стан судової системи”.

“Рішення суддів щодо часткового задоволення претензій до НАУ з боку панів М.Луцького, П.Борсука, А.Полухіна та пані І.Зарубінської є безперспективні в частині реалізації і про це знають як судді, так і самі позивачі та їх адвокати. Який стан правової культури в країні, такі і рішення”, – підкреслив А.Майснер, інформує прес-служба університету.

Пам’ятається, що А.Майснер так само впевнено коментував ситуацію з його побратимом В.Шульгою: «Суд розбереться, що Шульга не винен. Я телефонував до Зарічного суду – там повне розуміння». Але прикрасу у вигляді електронного браслета Шульга все таки одягнув, хоч дуже не хотів.

А за зневажливі висловлювання в бік суддів, прокурорів, поліцейських, за перешкоджання їх діяльності, покривання Шульги, фальшування документів про табелювання робочого часу, відрядження, доручення і т.ін. – А.Майснер може солідарно одягнути такий же браслет. На ногу, чи на руку.

Після чергової словесної діареї, на яку давно і невиліковно хворіє адмініструвальник А.Майснер, суди вперто продовжують виносити справедливі рішення. Чи в Сумах, чи в Києві. Мабуть, не звертають уваги судді на ненависть та зневагу А.Майснера до своєї країни, до своєї культури, до людей, які живуть і працюють поруч. І, звичайно, на рівень його фахової правової кваліфікації.

Викладене також ще раз підтверджує підозру про те, що А.Майснер не є громадянином України і плекає думку як з неї дременути. Похвальне бажання. Пошвидше б реалізувати його, бо інший шлях – в лікарняну палату із загратованими вікнами. Там також сидять люди різних професій. І «перший проректор з адміністрування» їм ой як потрібен.

Джерело: vnz.org.ua

 


Залишити коментар