Медуница йде на допомогу Шульзі, проте гроші все ж потрібні, тому збирають з НАУ?

Чому таке можливе? Проректору НАУ «на цепку » Шульзі рейдери збирають гроші на заставу. І досвідчений жартун Я.Козачок не просто пожартував, він прозоро натякнув на те, що частина грошей, які вимиваються з НАУ в такий примітивний спосіб – бо ніхто не порахує скільки щасливих людей добігло до туалету і скористалося цим досягненням цивілізації – передається на підтримку Шульги, він же – Воця Шульгавий.

Про структуру заробляння коштів рейдерами і їїрозподілом ми ще розкажемо, а тепер про спробу взяття на поруки злочинця, який до цих пір числиться проректором НАУ і отримує заробітну плату.

на папір туалетний

Вот у меня и еще один пазл сложился относительно преступлений леворукого попа Гапона экс-недо-губернатора Сумской области Воци Шульгавого.

Ввиду того, что Шульгавого «на поруки» перед судом берет @Олег Медуниця теперь с большой долей вероятности можно утверждать и о его такой же большой доле в преступлениях первого упомянутого.

http://zr.su.court.gov.ua/sud1805/novini/267900/

Ну, и чего только не сделать ради подельника? Ведь, правда же?

***

Стаття 180. Особиста порука

  1. Особиста порука полягає у наданні особами, яких слідчий суддя, суд вважає такими, що заслуговують на довіру, письмового зобов’язання про те, що вони поручаються за виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього обов’язків відповідно до статті 194 цього Кодексу і зобов’язуються за необхідності доставити його до органу досудового розслідування чи в суд на першу про те вимогу.

***

Интересно, сочтет ли суд Медуницу за «особу, яка заслуговує на довіру»? После его-то сегодняшних голосований в Верховной Раде по назначению Генерального прокурора Украины без высшего юридического образования. Я бы на месте судей позадавал бы вопросы. Ой, позадавал бы… И, думаю, что так и будет. «Письмового зобов’язання» [ оно уже в суде ] недостаточно, особа должна прийти в суд и отвечать на вопросы судьи / суда. Журналисты, на старт 17 мая! Будет интересно!

Когда-то я написал, что Медуница костьми ложился на пути следователей в квартиру шульгавого афериста. Олег В’ячеславович это отрицал, мол, медленно приехал, вяло и без интереса посмотрел бумаги и также отвалил с места событий. Оказывается, я таки был прав. Есть там интерес, есть!

Так коментує ситуацію зі спробою нардепа О.Медуниці взяти на поруки Шульгу багатолітній мер Сум Г.Мінаєв. Він прямо вказує на те, що Медуницю і Шульгу пов’язують тісні зв’язки часів депутатства та губернаторства останнього.

І кошти там крутяться набагато більші, ніж «вимитий» з університету поплічниками Шульги туалетний папір.

 

 

 


Залишити коментар