Медуниці поки не вдається взяти Шульгу на поруки

Судове засідання за клопотанням нардепа перенесли

Шульга и Медуница

Судове засідання з розгляду клопотання сумського нардепа Олега Медуниці щодо взяття на поруки екс-губернатора Сумщини Володимира Шульги перенесено. Про це повідомив юрист Юрій Ломака, пише Depo.Суми.

ломака

Нагадаємо, Олег Медуниця виступив поручителем колишнього голови ОДА, який знаходиться під домашнім арештом. В провадженні слідчого судді перебуває клопотання екс-голови Сумської ОДА про зміну раніше обраного щодо нього запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту із забороною залишати житло цілодобово на особисту поруку та припинити дію визначених ухвалою слідчого судді додаткових зобов’язань, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Зарічного райсуду.

З цього приводу у Фейсбуці висловився екс-мер Сум Геннадій Мінаєв, якому цікаво, “чи вважатиме суд Медуницю за “особу, яка заслуговує на довіру”?

Як прокоментував новину сам нардеп Олег Медуниця, з колишнього губернатора начебто “знущаються”. “За 40 днів арешту аж одна слідча дія. Клопотання написав у кінці квітня, а суддя призначив розгляд на середину травня. Це не правосуддя – а п***ц”, переконаний обранець.

Наступне судове засідання відбудеться 19 травня.

Джерело: http://sumy.depo.ua


Залишити коментар