Міністр залишив без вченого ступення і звання Майснера на посаді проректора?

Жов.13.2016. / 1 коментар

Міністр «розібралася» в проблемі НАУ та й залишила на посаді першого проректора людину без вченого ступеня і звання!?

І «самостійно» дійшла висновку, про здатність Андрія Майснера обіймати посаду першого проректора НАУ. Злі язики шепчуть про те, що цю думку з новим в.о. ректора НАУ Ісаєнком, їй нав’язав її перший заступник Ковтунець. (За назначение нового и.о. ректора НАУ заплатили 500 тысяч евро). Проте, всі знають, що керує міністерством винятково Гриневич.

«ПРОРЕКТОР» НАУ АНДРІЙ МАЙСНЕР ЗАДОВОЛЕНИЙ ТА Й УПРОДОВЖ РОКУ ОТРИМУЄ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ в середньому 70 тисяч гривень на місяць (НЕЗАКОННО!).

Без наукового ступеня, вченого звання, без досвіду роботи у вищій школі. Людина, яка не знає, що таке академічна лекція, бо здобував “освіту” в приватному виші, одночасно працюючи там. Людина, яка не відрізняє поняття “вчене звання” та “науковий ступінь”.

Мабуть, МОН вважає, що Майснер А.В. отримує заробітну плату та премії за “особливі досягнення” абсолютно законно. До речі, цих коштів вистачило б на преміювання сотень викладачів університету, які цього справді заслуговують.

За висновками Комісії МОНУ Майснер А.В. підлягає негайному звільненню. За отримання таких значних сум безпідставно, не маючи відповідної кваліфікації, аферисту та шахраю Майснеру А.В. доведеться повертати гроші в казну університету, а самому скласти компанію арештованому Харченку В.П. Суд над пройдисвітом не за горами.

31855

Ходять чутки, що Майснер А.В. отримав від Ковтунця завдання дестабілізувати університет і, головне, не дати провести прозорі вибори ректора НАУ поки в.о. ректора Ісаєнко В.М. не зробить «зачистку!».

Читайте також:


Коментар 1 Додати коментар

  • Психическое состояние Майснера давно дестабилизировано, поэтому продолжать и далее дестабилизировать коллектив НАУ для него легко и привычно. И в этом министр от образования не ошиблась, ибо каждый выбирает команду под стать себе. И аргументов, подтверждающих такой вывод , – предостаточно.

Залишити коментар