МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ ЛІЛІЮ ГРИНЕВИЧ – У ВІДСТАВКУ! – петиція

Ми, абітурієнти та батьки, вимагаємо негайної відставки Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич!

Ми, абітурієнти та батьки, шоковані фактичним зривом вступної кампанії та тим, що абітурієнти будуть позбавлені права навчатися у вищих навчальних закладах через халатність, а можливо і умисні дії, керівництва Міносвіти, зокрема – Лілії Гриневич.
Вступна кампанія 2017 провалена!

Основа проведення вступної кампанії – ЄДЕБО – не працює або працює зі збоями та систематичними помилками. Абітурієнти не можуть створити «кабінети», коректно подавати заявки, більш того, днями з бази «зникло» більше 40 тисяч заяв абітурієнтів!

Чому Міністр освіти і науки ЛІЛІЯ ГРИНЕВИ під час одного з найважливіших періодів роботи Міністерства – вступної кампанії – ІДЕ У ВІДПУСТКУ майже на три тижні – з17 по 31 липня?!!

Чому не були коректно розраховані потужності серверу? Чому модернізація ЄДЕБО відбулась за місяць до вступної? На що виділили 9 млн державних коштів, якщо результат «нульовий», чому підрядником обрано компанію, яка має сумнівну репутацію (публікацій в пресі достатньо) і не має досвіду реалізації подібних проектів?

Також варто зазначити, що Міністерство Гриневич не домоглося ухвалення рамкового закону «Про освіту», відсутні реформи української науки, підтримуються такі анахронічні структури, як НАПУ, порушується автономія ВНЗ, у нормативних документах МОНУ утискається українська мова, постійно спливають скандали з підручниками, які дискримінують дітей з обмеженими можливостями та за гендерною ознако, безглузді ідеї Гриневич стосовно боротьби з репетиторами, звільнення вчителів та інше.

Осінню 2016 року громадськість викрила Лілію ГРИНЕВИЧ, як ПЛАГІАТОРА ТА КРАДІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, у чому вона публічно зізналась. Але ніяких наслідків після цього не було, вона не відмовилася від крадених матеріалів, мало того, вона покриває інших високопосадовців, які також викриті у плагіаті.

Освіта та наука – питання стратегічне для Української держави. Це питання майбутнього наших дітей!

Освіта та наука заслуговують кращого.

ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ – НАЙГІРШИЙ МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗА ВСІ РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!
ГРИНЕВИЧ ТА ЇЇ ПОПЛІЧНИКІВ У ВІДСТАВКУ!!!

https://petition.president.gov.ua/petition/38722

 

skandal-monn-grinevich-u-vidstavku


Залишити коментар