МІНІСТРА-ПЛАГІАТОРА ГРИНЕВИЧ У ВІДСТАВКУ!

Чи може Міністром освіти і науки бути особа, дисертацію якої писала на замовлення зовсім інша людина, а точніше жінка-науковець із Національної академії педагогічних наук України?

grinevich-___

Чи може Міністром освіти і науки бути особа, що є безсоромним плагіатором  і пише «свої» статті, крадучи їхній зміст з чужих праць?

Виявляється, може. Якщо це вірна соратниця одіозного Яценюка пані Гриневич. Якщо її по кар’єрних сходинах не втомлюючись тягнув скандальний регіонал Віталій Журавський, відомий борець з вільною журналістикою. І не тільки кар’єрою Гриневич вдень і вночі опікувався, але й квартиру в Києві виклопотав всупереч усім існуючим правовим нормам. Певне, заслужила таке кураторство…

Але вершиною цинізму є остання заява Гриневич, що вкрадений інтелектуальний продукт вона обіцяє надалі не використовувати в своїх «наукових» доробках.

Це рівнозначне тому, коли одна особа вкрала гроші у іншої, її на цьому спіймали, а після цього вона обіцяє не купувати на вкрадені гроші товари, не використовувати їх. Абсурд!

Проте ще маразматичніше виглядає спроба виправдатись за доведений ганебний плагіат, киваючи на те, що все це «происки» людей Табачника. Наступним етапом, очевидно, буде звинувачення особисто Путіна в крадіжці інтелектуального продукту Лілією Гриневич. Здається, пані Гриневич спіткала часткова амнезія.

Невже вона забула, як працювала на чолі освітянської галузі в КМДА, коли віце-прем’єром з гуманітарних питань був саме Табачник?! Невже хтось повірить, що її покровитель і безпосередній шеф Журавський не погодив призначення Гриневич з Табачником?!

Але ж спробуйте знайти хоч одне слово критики начальника управління освіти Києва Гриневич у бік віце-прем’єра Табачника. І не шукайте. Не знайдете!

Отака ось сьогоднішня позиція заднім числом.

Ну що ж, зрадництво є зрадництвом. Хіба хамелеони  є зрадниками? Вони просто хамелеони. Іншими словами кон’юнктурщики й пристосуванці.

У нормальній країні за нахабне плагіаторство чиновника рівня міністра на наступний день уже б вигнали під три чорти з посади! Бо це ганьбить країну, галузь, яку чиновник очолює. Це ж пряма демотивація  для чесних і принципових освітян і науковців! Для тих, в кого є справжні європейські цінності. А ще для тих, в кого є совість.

Пані Гриневич! Ви, мабуть, забули й те, що очолюєте міністерство освіти і НАУКИ України. Як відтепер Ви зможете дивитися у вічі науковцям? Якщо у вас є хоч крихта совісті, – йдіть у відставку. Йдіть самі! Не ганьбіть чесні імена справжніх освітян і науковців!

 

 


Залишити коментар