Минув рік з того часу…

ДОРОГІ ДРУЗІ.

Минув рік з того часу, як в Бородянці, що під Києвом,  групою осіб, серед яких міністр Квіт, його куми Бадрудінов, власник сміттєзвалища, і Цибулько, політтехнолог  втікача Арбузова, їх підручний Майснер та проректор Харченко, замислили взяти під свій контроль Національний авіаційний університет. У червні 2015 року їх злочинна задумка перейшла в активну фазу.

В казки про те, що рейдери мають на меті підвищити рейтинг університету, зробити його най’ кращим в Україні, вже ніхто не вірить, а в них самих цієї віри ніколи й не було. Були лише зло’ чинні наміри і жага наживи.

За останні кілька місяців правда про рейдерське захоплення Національного авіаційного університету стала відомою не лише в Україні, але й далеко за її межами. Адже випускники університету працюють у понад 150 країнах світу і їм небайдуже, що відбувається в їх Alma Mater.

А відбуваються страшні події, які не можуть не викликати різке зниження авторитету університету в освітньому середовищі, серед батьків та абітурінтів, його іміджу та позицій у вітчизняних та міжнародних рейтингах вищих навчальних закладів. Ціла низка антиконституційних, протизаконних дій з боку міністра Квіта, масові звільнення та переслідування працівників університету  його поплічниками Бадрудіновим, Майснером, Хар’ ченком, Шульгою, Івановою, Авдєєвим, Кали’ тою, інші порушення чинного законодавства стали предметом десятків судових справ. Університет не  просто перебуває в  правовій комі, цілі напрямки його діяльності фактично паралізовані. На сьогодні жодний структурний підрозділ, жодна посадова особа не можуть бути впевненими у своєї легітимності.

Міністр Квіт намагався своїм наказом, перевищуючи службові повноваження, скасувати Статут університету і лише суд зупинив злочинні дії міністра. Міністр Квіт відмінив «заднім числом» вибори ректора університету, також «заднім числом» двічі звільнив призначеного ним же виконувача обов’язків ректора Хращевського. Була незаконно розпущена Вчена рада університету, призначені проректори, освіта, компетентність, кваліфікація та досвід роботи яких у вищих навчальних  закладах такого рівня не відповідають вимогам чинного законодавства та Статуту університету.

Конференція  трудового колективу та Вчена рада на сьогодні діють та приймають рішення без представництва в  них студентів, що зухвало порушує чинний Закон  України «Про вищу освіту». Такого в історії української вищої школи ще не було.

Псевдоголова Вченої ради був «обраний» лише за підтримки чверті членів вченої ради, хоча за Статутом університету, який суд не дав знищити Квітові, він має отримати для свого обрання не менше 50% + 1 голос.

Інакше як  цинічним, не можна назвати наказ міністра Квіта про розпуск чинної Наглядової ради університету і призначення нової, яка складається з осіб, наближених до міністра та його «представників» в університеті. Таким чином, відтепер головою Наглядової ради замість легендарного авіатора, Героя України (посвідчення № 1) Олександра Галуненка, є власник Бородянського сміттєзвалища Бадрудінов, який захопив кабінет на другому поверсі головного корпусу і по факту керує університетом. У нас відтепер є «смотрящий» від Квіта. Це далеко не повний перелік грубих порушень чинного законодавства. Відкрито майже 30 кримінальних  та  адміністративних проваджень проти міністра Квіта та його «команди» рейде’ рів. Причому, своєрідними «рекордсменами» в цьому питанні є Харченко та Шульга. До речі, останній щоп’ятниці змушений їздити в Суми на допит у місцеву прокуратуру. Їм світять реальні тривалі тюремні строки.

Ми можемо з усією відповідальністю стверджувати, що на сьогодні в Національному авіаційному університеті, гордості вітчизняної вищої освіти, при владі є особи із скандальними біографіями та репутацією, кримінальним минулим та теперішнім. Правовий нігілізм рейдерів у Національному авіаційному університеті, «кришований» міністром Квітом, не просто став об’єктом зацікавлення органів МВС, прокуратури, СБУ, але й глибокої стурбованості освітянської громадськості, міжнародних структур, які співпрацюють з університетом, депутатів Верховної Ради України.

Для інформування викладачів, науковців, інших працівників та студентів університету патріотично налаштованими студентами було створено та підтримується сайт reider.nau.com.   Саме він після початку активної фази захоплення нашого університету  став, по суті, єдиним джерелом правдивої інформації про події в університеті, коли офіційний сайт університету перетворився в руках членів рейдерського угруповання та їх поплічників з числа колабораціоністів на слухняний  інструмент дезінформації колективу та громадськості.

Лякаючись, як вогню, правди про себе, рейдери за всяку ціну намагаються знищити сайт reider.nau.com,  який став надзвичайно популярним в колективі та за його межами. Близько 10000 щоденних його відвідувань багато про що говорить. Інформацію на ньому читають не лише працівники та студенти університету, але й депутати, прокурори, міністерські чиновники, наші колеги з інших університетів, відповідальні працівники Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів України.

Відтепер ми вирішили створити свій власний друкований орган. Впевнені, що і він стане таким же популярним, як і сайт reider.nau.com. Адже не всі можуть зайти на інтернет сторінку, а тримаючи в руках друкований варіант, можна ознайомитися зі свіжими та топовими новинами.

Ми захищаємо не тільки наш університет. Ми показуємо приклад і захищаємо всю українську освіту від недолугого, побудованого здебільшого на  протизаконних діях, керівництва міністра Квіта та його найближчого оточення.

Впевнені, що його відставка близька! Радіємо, що в цьому є і частка нашої самовідданої боротьби! Слава Україні!

Стаття взята із Першого випуску газети reider-nau   Лютий 2016


Залишити коментар