Міністр освіти Квіт в гості до НАУ зібрався. Готуйте квіти, ой – вінки!

Шановні колеги!

З поінформованих та надійних міністерських джерел стало відомо, що поки міністр Квіт має намір відвідати багатостраждальний Національний авіаційний університет 21 січня 2016 року, в роковини смерті вождя пролетаріату, об 11 годині, з метою чи то підтримки своїх поплічників рейдерів, чи то зі щирими вибаченнями перед колективом університету з приводу своїх необдуманих вчинків, які призвели до репутаційних втрат і університету, і його особисто, і міністерства.

Бадрудінов з Майснером почали готуватися до візиту свого патрона. Заметушилася підневільна Бадрудінову завезена челядь, і трошки доморощеної, яка добровільно вирішила змінити свій високий університетський статус.

Інформую вас, дорогі друзі, що ми також готуємося до візиту як би високого гостя. Гадаю, що він не уникне гострих запитань на кшталт:
– чим думав, коли підписував накази про відміну виборів ректора, про скасування Статуту НАУ, про призначення-перепризначення в.о. ректора?
– чи не меркантильними мотивами керувався, коли двічі заднім числом звільняв в.о. ректора Хращевського?
– якими родинними стосунками пов’язаний з рейдерами Цибульком і Бадрудіновим?
– хто відповість за нехтування інтересами студентів та їх ізоляцію від участі у конференції трудового колективу та вченій раді університету?
– коли буде оприлюднене відео, або хоча б стенограми, чи протокол т.зв. засідання т.зв. вченої ради від 24 грудня 2015 року, і хто її засекретив?
– чому не виконується судове рішення про поновлення на посаді І.Зарубінської?
– чому підписані накази не візувалися в міністерстві згідно з чинним законодавством?
– чому не декларує своїх реальних маєтків, які отримав від рейдерів за «бєспрєдєл» в університеті?
– хто дав йому право порушувати Закон?
– чому не відповідає на відповідні запити?

Освітянській спільноті цікаво було б отримати відповіді на запитання:
– чому немає реальної автономії університетів?
– чому в школи не надійшли підручники для 4 – 7 класів?
– чому до жебрацького стану доведена українська середня освіта?
– хто ці молоді люди, які готують глупі проекти законодавчих актів?
– чому не працює до сьогодні НАЗЯВО?
– чому діти багато кілометрів ходять пішки до школи, не користуючись послугами шкільного автобуса?
– коли припинить грабувати Національний технічний університет наданням корупційних транспортних послуг?

Впевнений, що це далеко не повний перелік запитань, відповіді на які освітяни воліють отримати з уст самого міністра. Ну нехай ще раз збреше, заспокоїть освітянську громадськість обіцянками-цяцянками.
Запрошую до співпраці колег з інших університетів, які потрапили в аналогічну халепу через незаконні дії міністра. Приходьте, не соромтеся і не бійтеся. Немає кого боятися. Запросимо журналістів, організуємося. Пишіть у приват.

Можливо, Квіт відверто розповість товариству, що зовсім скоро він та весь склад Уряду підуть у відставку. А є за що. Розповість, як він намагається продовжити своє перебування на посаді. Як писав заяву про відпустку з 25 січня. Як намагається зараз заховатися у Феофанії. Він же знає, що у відпустці та на лікарняному не звільняють. А нагадати б йому на зустрічі, як його міньйони, звільняють простих людей, коли ті перебували і у відпустці, і на лікарняному.

Окремо хочу звернутися до служби охорони та, ймовірно, до найнятої на період візиту ДСО. Не намагайтеся не пустити на зустріч. Це не приватна територія. І байдуже, що ви можете застосувати силу, чи навіть зброю. Мені втрачати нічого. Але я вас попередив. Не принижуйте себе захистом покидьків, бо потім довго потрібно буде відмиватися.

Так що, до зустрічі, недоміністр Serhiy Kvit.

P.S. Тільки не присилайте замість себе Inna Sovsun або Oleg Derevianko

https://www.facebook.com/yaroslav.kozachok/posts/521845527998198


Залишити коментар