Міжнародна ганьба НАУ

Важко навіть полічити скільки фотографій із закордонних вояжів розмістив Ісаєнко і його вірні інформаційні посіпаки. Тут він підписує угоду, тут меморандум, а тут наміри про співпрацю…

Зачастили за гроші колективу у закордонні відрядження Запорожець (вын же Саша-турЫст з НАУ), Тімохін, через фірму якого відмиваються гроші за навчання від студентів-іноземців. Не відстають від свого шефа інноваційні Вовк та Бабікова. Навіть неук Вінецька засвітилася під час міжнародних вояжів у складі делегації НАУ.

І всі ці хаотичні туристичні поїздки, на думку Ісаєнка, були спрямовані на «покращення міжнародного іміджу університету, посилення авіаційної складової, створення умов для навчання іноземних студентів» і багато іншої маячні, за якою прикривалися розваги, шопінг та імітація роботи закордоном.

Тим часом кількість студентів-іноземців щороку зменшується, їх рівень підготовки знижується, так само як і якість надання освітніх послуг.

Студенти-іноземці віддані самі собі. У «відремонтованих» фірмами Андрієвського гуртожитках – справжній свинарник, у лабораторіях – поламане обладнання зразка 70-80-х  років ХХ століття, в аудиторіях – поламані меблі і вкрай засмикані михненками і жовнірчиками викладачі.

Це той «рай»,  про який лепечуть Ісаєнко і його злодійсько-некваліфікована команда.

А насправді допис від dtp.kiev.ua дуже красномовно свідчить про реальну роботу зі студентами-іноземцями.

Кваліфікованих працівників і патріотів ісаєнковсько-андрієвське кодло вижило з університету, а вовки та тімохіни, які залишилися, не здатні виконувати свої прямі функціональні обов’язки.

P.S. Студент з Марокко у лікарні. Ісаєнко, після Еміратів, полетів відпочивати. Звичайно, що за гроші колективу. Такі от «суровые будни в НАУ».

312

 

 

Джерело: dtp.kiev.ua


Залишити коментар