МОН може скасувати централізований друк атестатів

Бер.18.2016. / Коментарів: 3

мон

Діяльність Міністерства освіти і науки спрямована на знищення освітянської системи? Трохи про новації, які, мабуть, рекламує МОН як «революційні реформи».

Нова фішка – МОН не буде обтяжено проблемою виготовлення документів про освіту. Про це, за повідомленням прес-служби МОН, під час засідання Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти сказав міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Кинуте напризволяще у минулому році виготовлення дипломів для ВИШів стало черговим «здобутком» Квіта. Міністр назвав безлад у 2015 році як – спроба децентралізувати виготовлення дипломів про вищу і професійно-технічну освіту.

Сьогодні кожний університет «щиро радіє» виноходу – самостійному друку дипломів і додатків.

При цьому Державне підприємство «Інфоресурс» підвищує в 3 рази абонентську плату на обслуговування бази ЄДЕБО…

За словами Квіта, таке рішення дозволило суттєво знизити ціну на виготовлення документів. Цікаво хтось підраховував собівартість цієї новації? Чи враховував хтось скільки фактично доцентів і докторів стали «за фахом» працювати в цьому напрямку? Може дати пораду комбінатам з випуску газет, щось на зразок «надсилайте електронну верстку», а споживачі самі роздрукують…папір коштує копійки.

«Завдяки цьому крокові монополіст «Державний центр прикладних і інформаційних технологій» втратив 43 млн. гривень», – каже Квіт. А скільки втратила держава коли «чоботяр починає оперувати хворого, а лікар шиє чоботи..».

Квіт повідомив, що цього року буде децентралізовано виробництво студентських квитків…

Тут хочеться пригадати засідання Квіта та рішення щодо виготовлення візиток для МОН.

Також, Квіт розглядає питання виготовлення на місцях (сільских районах…) свідоцтв про базову освіту і атестатів про загальну середню освіту. Проте це заслуговує на новий допис.

 

 

 


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар