Ми самі нє мєстниє. Подайтє на пропітаніє

«Ректор» Ісаєнко підписав наказ про підвищення вартості навчання. Не тільки для першого курсу, але й для всіх. В тому числі і для іноземців.

memorandum-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70014671

Враховуючи зміцнення гривні, найбільше від підвищення ціни потерпають якраз іноземці (+500 дол. США на рік). А найбільше виграють студенти першого курсу, бо інші, знову ж таки враховуючи валютний курс, відчули значне підвищення ціни за навчання.

https://nau.edu.ua

nakaz-zmina-platu

Можливо, у нас значно покращилися умови проживання в гуртожитках? Чи університет закупив нову комп’ютерну техніку (кажуть, що 300 комп’ютерів, закуплених два роки тому. так і не знайшли)? Може аудиторії відремонтовані? Звичайно, ні.

Причин підвищення, насправді, дві.

Перша: значна сума коштів колективу була виведена для фінансування виборчої кампанії Дмитра Андрієвського. Вони виводилися різними шляхами. За це відповідала Роза Вінецька – права рука Д.Андрієвського. Багато керівників середньої ланки в той чи інший спосіб активно працювали в штабі Андрієвського. Серед них В.Козловський, А.Гудманян, С.Ягодзінський, Ю.Волошин, Я.Жовнірчик, А.Михненко, Ю.Нестеряк та інші співробітники.

Друга: передчуваючи швидке звільнення, В.Ісаєнко влітку здійснив цілий ряд коштовних закупок матеріально-технічних цінностей, які обнулили рахунки, замість того, щоб матеріально підтримати викладачів.

Останні масово покидають університет. Якісно викладати на сьогодні студентам нікому. Можна лише подякувати тим колегам, які, незважаючи на найнижчу в Києві заробітну плату, продовжують «сіяти розумне, добре, вічне».

Підвищуючи вартість навчання, В.Ісаєнко намагається незаконно вирішити фінансові проблеми університету за рахунок батьків студентів, які навчаються на контракті.


Залишити коментар