На адресу сайту надійшло звернення до Верховної Ради щодо рейдера Майснера

Бер.24.2016. / Коментарів: 5

Майснер НАУ

У зверненні від імені Правління ГО «Солом’янська варта» вказується, що зараз проходить процедура призначення членів Рахункової палати України, де одним з кандидатів є Майснер Андрій Васильович.

Соломянська Варта

ГО констатує, що кандидатура Андрія Майснера була недостатньо вивчена особами та структурами, від яких залежить прийняття рішення при відборі кандидатів.

Правління ГО «Солом’янська варта» звернулося з проханням дати доручення відповідним органам уважно перевірити інформацію щодо кандидата до Рахункової палати Майснера А.В.

У звернені ГО  зазначено, що:

– Майснер А.В., перебуваючи на посадах в системі державної служби, жодного разу на одному місці не працював більше одного року. За інформацією, яка міститься у соціальних мережах, зазначається його непрофесіоналізм. Майснер А.В. неодноразово залишав роботу з причин слабких професійних якостей, а також певної специфічної поведінки в колективі. Ці факти зазначені у трудовій книжці та можуть легко бути перевірені, зокрема, шляхом офіційного звернення до керівників установ та організацій, де він працював.

– Майснер А.В. не має бездоганної ділової репутації. В усіх організаціях та установах, де офіційно працював Майснер А.В., про нього відгукуються як про людину, вкрай непорядну. Уся його діяльність на посадах, які він обіймав, як правило, відбувалася зі скандалами та з’ясуванням стосунків у колективі. Зокрема, так було в органах фіскальної служби, в Національному авіаційному університеті. Його діяльність, як одного з керівників Національного авіаційного університету, призвела до подачі 32 позовів до суду за протиправні дії адміністрації університету за останні 5 місяців. Є відповідні відомості, зареєстровані в ЄРДР, щодо неправомірних дій адміністрації університету, одним з керівників якого він є останні шість місяців. Його діяльність в авіаційному університеті є класичним прикладом ігнорування законів та містить ознаки кримінальних правопорушень. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, зокрема, за №12015100090011356, №42015100090000179.

– Згідно з наявною в соціальних мережах інформацією, Майснер А.В. є громадянином Федеративної Республіки Німеччина. Законодавство України не дозволяє бути одночасно і громадянином інших держав. Спецперевірка могла не виявити цього факту, оскільки Посольство ФРН в Україні не надає відповідної інформації. Уся родина Майснера А.В. без винятку: брат (проживає в ФРН), мати, батько, дружина, діти володіють паспортами ФРН, про що в соціальних мережах та приватних бесідах підтверджує і сам Майснер А.В. Отримання громадянства ФРН відбулося за сприяння Громадської організації «Відергебурт».

– Майснер А.В. є засновником або співзасновником низки підприємств. Але жодне з підприємств або «не провадить безготівкові розрахунки», або «перебуває у стадії ліквідації». Судячи з рівня життя кандидата на посаду (про що можна довідатися з соцмереж), він явно приховує свої справжні прибутки. До цього пункту вимог до члена Рахункової палати просимо поставитися з особливою ретельністю.

– Майснер А.В. був активним членом Партії Регіонів, а саме її молодіжного крила «Молоді регіони». Він активно співпрацював з народними депутатами України Артемом Пшонкою, оголошеним у розшук за запитом СБУ, та Андріем Пінчуком, у якого був штатним помічником.

Крім того у зверненні зазначено лобіювання кандидатури Майснера А.В. з боку деяких народних депутатів України.

 

 


Коментарів 5 Додати коментар

 • Зупинемо розКвіт корупції в Міністерстві освіти і науки !!!

  http://fb-ua.com/zupinemo-rozkvit-korupcii-v-minister/

 • Рейдер Бадрудинов влаштував Майснера на посаду члена Рахункової палати?
  https://www.youtube.com/watch?v=Z6ZCQ289IRQ


 • • С большим интересом прочитал комментарии, в которых даны характеристики Андрею Майснеру. Пусть изложены они не профессионально, но заслуживают на анализ и продолжение обсуждения.

  • Здравомыслящий 10/03/2016 о 11:54
  свой «пукан» Майнер уже рвет и мечет … http://nau.edu.ua/ua/news/2016/3/zhoden-іz-eks-prorektorіv-ne-mozhe-povernutis-v-nau-v-zakonnij-sposіb.html
  как такое можно написать на офф сайте университета. Пусть «регает» свою страничку и выпрыскивает слюни там.
  Это просто анекдот.
  Больной человек, может даже и «нюхач». Уж очень даже правдоподобно – по поведению дерганый с большими глазами, с непонятными высказываниями.
  Відповіcти

  Андрей 10/03/2016 о 20:41
  Точно подмечено, Майснер : “Больной человек, может даже и «нюхач»…”
  Відповіcти

  Иван 10/03/2016 о 20:42
  Полугодичный контакт с Майснером требует обсуждения моих наблюдений. За это время я подметил у него ослабление эмоций по отношению к близким людям – которые пришли вместе с ним.
  У Майснера довольно часто не просто ослабевают чувства, а развивается эмоциональная неадекватность. Проявляется она в выраженном несоответствии между качеством эмоций и характером вызвавшего ее раздражителя.
  Я не раз отмечал появление беспочвенная злобы, раздражение, агрессия к рядовым сотрудникам, которых он в принципе должен был даже не замечать.
  За это время чувствуется утрата в нем свойственных ранее увлечений и интересов. А новые увлечения не появляются и даже утратил интерес к еде. Появился лишь элемент неопрятности.
  Прошу продолжить подмеченное мною.
  Відповіcти

  Костя 11/03/2016 о 21:14
  Неужели никто не подмечал у Майснера навязчивых идей и навязчивых фобий во время проведения совещаний. Не видел, как он периодически находится в плену страхов, когда остается один в кабинете. Его ипохондрические жалобы, всегда сопровождаются деперсонализацией событий в НАУ.
  На собраниях всегда явно видно его большая сила принуждения. Майснер может часами совершать нелепые «ритуалы-спичи», не стесняясь присутствия высокообразованных преподавателей.
  Нарастающая утрата эмоционального компонента, была подмечена мною, когда Майснер без волнений рассказывать о своей перспективе остаться опять без работы. Это его страшит. Помимо этого, следует отметить его нелепые страхи например, при виде ремонтников или уборщиц на этаже.
  Відповіcти

  Иван 11/03/2016 о 21:14
  Майснер постоянно «бредит» говорит: «я не такой, как был раньше», в тоже время Харченко и Авдеев отмечают, что он разучился чувствовать. Бадрудинов не раз упомянул о том, что не редко случается с Майснером то полный ступор, то ничем необоснованное возбуждение.
  За время пребывания в НАУ с Майснером произошли характерные изменения в поведении говорит Авдеев, которые даже близкие к ему люди ( Харченко и Бадрудинов) не могут не заметить. А их долг сохранить социальную адаптацию и избежать тяжелых последствий, которые очевидны
  Відповіcти

  Олег 11/03/2016 о 21:15
  За время пребывания в НАУ с Майснером произошли характерные изменения в поведении говорит Авдеев, беспричинная агрессия, злоба по отношению к близким людям; утрата свойственных ранее интересов и увлечения биллиардом. Бредовые идеи, которые начинаются с длинных преследований и почему-то заканчиваются рассуждениями на тему полиции и суда.
  Авдеев отметил, что Майснер не раз демонстрировал слуховые галлюцинации типа, кто-то, обращаясь к некому «добре, згідно з чинним законодавством…отвечает Майснер», при этом суть «псевдо диалога» растворялась в непонятной гримасе на лице. Авдеева «замучали» неврозоподобные жалобы Майснера, навязчивые страхи и постоянное искривление собственного «я». То он в палате (рахунковой, работает Головой) то он в министерстве вместо Квита…
  Відповіcти

  Валерий Сергеевич 14/03/2016 о 14:36
  Пан Майснер, как ярый представитель партии регионов давно должен быть на нарах. Сколько он украв в НАУ – этого никто не сможет посчитать. Считаю правильное решение отодвинуть его от корыта государственного ВУЗа. И ведь на самом деле все знают, что это Квит руководит наркоманом Майснером и всем ВУЗом.
  Відповіcти

  Валерий Сергеевич 16/03/2016 о 17:06
  Зайдите в поиск и введите Батрудинов или экс-регионал Майснер, или Квит – покровитель ихний, и увидите, какие эти профессора и чем они “славятся”, особенно недопроректор Шульга пьяница с его деятельностью в НАУ и что он творил в Сумах когда был губернатором. Им всем уж точно давно пора на нары, а они нет – «пыжатся». А холуи им помогают в соцсетях защищают – гамнюки одним словом!
  Відповіcти

  Иван 16/03/2016 о 20:26
  БАДРУДІНОВ ПОЗБАВЛЯЄТЬСЯ ЭКС-РЕГИОНАЛА МАЙСНЕРА ?
  http://fb-ua.com/badrudinov-pozbavlyaietsya-yeks-region/

 • В палату! Швидше в палату Майснера!
  http://fb-ua.com/v-palatu-shvidshe-v-palatu-vidkritiy-lis/

 • В палату! Швидше в палату! Відкритий лист рейдерів НАУ! В величезним задоволення констатую початок творчої письменницьк…
  http://fb-ua.com/v-palatu-shvidshe-v-palatu-vidkritiy-lis/

Залишити коментар