На час перевірки аудиторів одіозний проректор Майснер втік у відпустку

А.Майснер втомився від балачок міністра Гриневич, та рішив відпочити, взявши пять днів “заробленої” відпустки. Про це він повідомив на своїй сторінці у facebook:

Нарешті завершення мого другого навчального року в НАУ… :)  Взяв на 5 днів відпустку… А потім знову до роботи – вступна кампанія паралельно з плановою ревізією Держаудитслужби за три роки та організаційно-технічна підготовка до навчального року 2017/2018.

Нагадаємо, що зараз в НАУ працює Державна аудиторська служба України.

Колектив НАУ може звернутися зі зверненнями, заявами про неправомірні дії рейдерського керівництва, фінансових розстрат, які відбулися за останній період під час перевірки до аудиторів або надіслати листи за адресою: 04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 4 , тел.:   (044) 425-09-24, факс: (044) 462-51-55, канцелярія: (044) 485-17-76, [email protected]

Також Майснер згадав і Лілію Гриневич в своєму пості:

Сподіваюсь, що ніякі групи впливу, про які Міністр освіти і науки Лілія Гриневич говорила в нещодавному інтерв’ю, не завадять нашому колективу НАУ ефективно впоратись з обома зазначеними завданнями. 

image-0-0b62c-v-577x1024

Лілія Гриневич у своєму інтерв’ю зазначила, що не дивлячись на великий потенціал університет “колотить”, так як 5-й в.о. ректор зайняв позицію малочисленної але агресивної групи впливу, зв’язану із земельними ділянками, гуртожитками і майном університета. Також міністр зазначив:

Назначення 5-го в.о. ректора було помилкою. Погіршуються показники роботи університета. І в таких умовах вибори провести неможливо.

Л.Гриневич

Джерело: Клан коррупционного в.о.ректора Харченка и 5-го в.о Исаєнка “колотит” НАУ – Гриневич


Залишити коментар