На Шульгу одевают браслет!

Бер.21.2016. / 1 коментар

 

123

Не успели мы опубликовать статью о проделках недопроректора Шульги на ИЗДНе, как небо ( в лице Фемиды) прислало нам весточку. Как подарок и поздравление с праздником! Сегодня, все-таки, день поэзии!

А решение суда в Сумах для нас это ода законности, а для рейдеров начало похоронного марша, под который их понесут из НАУ обратно на бородянскую свалку.

Ну, не буду больше тянуть время – садят Шульгу под круглосуточный домашний арест в г. Сумы и одевают электронный браслет слежения. А, мы понимаем, что процесс пошел, от браслета до СИЗО один шаг. Даже понос ему не помог избежать этой участи!

Ждем для всех остальных фигурантов рейдерского захвата таких же решений Фемиды.

21.03.2016.

 

P.S.: 

Підозрюваному в низці службових злочинів колишньому народному депутатові України змінено запобіжний захід

Зарічний районний суд м. Суми розглянв клопотання прокуратури Сумської області про зміну запобіжного заходу для підозрюваного в низці службових злочинів колишнього народного депутата України та ухвалив рішення, яким до громадянина Ш. застосовано домашній арешт із носінням засобу електронного контролю.
Нагадаємо, що прокуратура звернулась до суду із клопотанням про зміну запобіжного заходу у зв’язку з невиконанням підозрюваним покладених на нього обов’язків, зокрема неприбуття до слідчого у встановлені строки.

Окрім того, прокуратура 18 березня 2016 року в апеляційному порядку підтвердила обґрунтованість вимог щодо відсторонення підозрюваного від займаної посади. Апеляційний суд Сумської області залишив рішення суду першої інстанції без зміни, а клопотання Ш. без задоволення.

Нагадаємо, що 22 лютого 2016 року Зарічний районний суд м. Суми задовольнив клопотання прокуратури Сумської області – колишнього народного депутата України відсторонив від займаної посади на два місяці.
Довідково: підозрюваному інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Прес-служба прокуратури області


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар